Granātābolu un apelsīnu salāti.

Janvāra dienas iet un iet, un tev tikai un vienīgi šķiet, ka tās velkās kā mūžība. Varu saderēt, ka tu, tieši tāpat kā es, ļoti, ļoti, ļoti gaidi pavasari. Un ne jau tikai tādēļ, lai atkal varētu vilkt kleitas un svārkus un priecāties par jauko, saulaino laiku, bet, lai arī kaut kā garīgi un iekšēji atžirgtu. Pašlaik es tā jūtos, tādēļ vismaz kaut kādā maziņā ikdienas sīkumā un niansē, cenšos atrast kaut ko pavasarīgu un krāsainu. Un šodien, varbūt tev tas šķitīs nedaudz jokaini, bet tieši tā – arī ēdiens mums spēj sniegt nelielu devu pavasara!

salad-with-orange-vinaigrette-Granātāboli un apelsīni, manuprāt, ir pieskaitāmi pie vieniem no pasaules visveselīgākajiem augļiem. Iespējams tu to nezināji, bet patiešām šie augļi apgādā tavu organismu ar minerālvielām un vitamīniem, kā arī liek tev justies lieliski visas dienas garumā! Šie salāti, manuprāt, piešķirs vienai no tavām ēdienreizēm nedaudz vairāk smaiguma un jaunu smaržu. Tieši salāti ir viens no tipiskākajiem pavasara un vasaras sezonas ēdieniem un kādēļ gan neuzsākt šo sezonu nedaudz ātrāk?

Lai pagatavotu granātābolu un apelsīnu salātus tev vajadzēs:

  • vienu paku salātu
  • 3 apelsīnus
  • 3/4 glāzes granātābola sēklu
  • 1 avokado
  • fetas sieru
  • divas saujas mandeļu
  • olīveļļa
  • garšvielas pēc savas izvēles

Pagatavošana:

Nomazgā un sagriez salātus, pēc tam nomizo apelsīnus un atdali granātābolu no sēklām. To visu kārto traukā. Fetas sieru sagriez kubiņos un liec traukā. Pēc tam nomizo avokado, kuru arī sagriez vai vēl labāk – sarīvē. Uz pannas nedaudz apcep mandeles, līdz tās kļūst kraukšķīgas un zeltaini brūnas. Pievieno tās un pārlej pāri olīveļļu. Pievieno garšvielas pēc savas gaumes!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: