Grammy balvu pasniegšanas ceremonija 2015.

Jā, jau vakar notika visprestižākās balvas mūzikā pasniegšana, proti Grammy balvu apbalvošanas ceremonija. Kā jau katru gadu, tas ir viens no visgaidītākajiem pasākumiem un ikviens vēlas uzzināt, kas uzvarēs kurā nominācijā. Bet protams, ka šāda veida pasākumi nav nemaz iedomājami bez sarkanā paklāja un jaunākajām modes tendencēm. Tā visu šo gadu laikā ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu, tādēļ arī šodien mans top trīs. Bet, teikšu godīgi, šis gads mani mazliet sarūgtināja, jo nebija nemaz tik daudz, vismaz pa manai gaumei, skaistu un elegantu tērpu, kuru dēļ elpa aizrautos, bet tomēr es esmu atradusi savu top trīs.

rihanna-grammysJūs laikam domāsiet, ka esmu pilnīgi traka, ja uzskatu, ka dziedātāja Rihanna izskatās satriecoši! Jā, es patiešām tā domāju. Kleita, manuprāt, ir īsts meistardarbs un šedevrs, kas ir ļoti unikāls un vēl neredzēts. Kleita lieliski izceļ dziedātājas augumu, sejas vaibstus, tā patiešām ir ļoti romantiska un eleganta kleita. Tieši šādiem tērpiem arī ir domāts šāds pasākums!

beyonce-57th-annual-grammy-awards-custom-proenza-schoulerTeikšu godīgi, dziedātāja Beyonce jau ir paredzama ar savu tērpu izvēli. Viņai pārsvarā dominē viss apspīlētais un figūru izceļošais. Bet – kura gan sieviete neizceltu savu figūru, ja viņai būtu tāda kā šī? Man patīk, ka dziedātāja ir nedaudz paspēlējusies ar sievišķīgu un atklātumu, parādot dekoltē, kā arī garās matu cirtas.

ciara-grammysJaunā māmiņa Ciara demonstrē slaidas kājas un satriecošu augumu! Vēl pagājušgad viņa uz sarkanā paklāja demonstrēja grūtnieces vēderiņu. Kleitai, manuprāt, neko pielikt, neko atņemt – lieliski demonstrē slaido vidukli, kājas un plecu līniju. Savukārt kurpes gan varēja būt nedaudz sievišķīgas un uz augstāka papēža!

 

Madara

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: