Oskara balvu pasniegšanas ceremonija 2015.

Aizvadīto svētdien norisinājās vissvarīgākais pasākums filmu un kino pasaulē, proti, Oskara balvu pasniegšanas ceremonija. Šī ceremonija pulcēja neskaitāmi daudz talantīgu aktieru, režisoru, kā arī citus cilvēkus, kas kādā veidā ir saistīti ar filmu industriju. Kā jau katru reizi, tad arī šoreiz gribu tev parādīt, ko gan vilkt mugurā izvēlējās slavenības par godu šim svarīgajam notikumam. Tad nu lūdzu – mans top 3!

jennifer-lopez-87th-annual-academy-awards-elie-saabKatrā apbalvošanas ceremonijā šogad, Dženifera ieņem vislabāk ģērbtās slavenības titulu! Un īstenībā tas nemaz nav nepamatoti. Vai tu nepiekritīsi, ka viņa savos 45 gados ir seksīga, sievišķīga, eleganta un pašpārliecināta sieviete? Šī kleita to attaisno. Viņa izskatās, kā pasaku princese, kas tikko izkāpusi no filmas!

jamie-chung-87th-annual-academy-awardsŠķiet, ka aktrisi Džeimiju Čangu es vēl nekad neesmu pieminējusi, tāpēc šī ir pirmā reize. Godīgi sakot, pirmais, kurā es iemīlējos bija kleita, kas it kā ir tumšas nokrāsas, bet tajā pašā laikā arī gaišas. Nekad vēl nebiju redzējusi tādu krāsu salikumu un man pat ļoti patīk. Kleita lieliski glaimo Džeimijas figūrai!

gwyneth-paltrow-87th-annual-academy-awards-ralph-russo-coutureKā trešo, es izvēlējos Gvinetu Paltrovu. Nav šaubu, viņai ir lieliska un apskaužama figūra, ar kuru viņa var lepoties. Manuprāt, tieši šādas – gara piegriezuma kleitas – būtu jāvalkā sievietēm, kas ir gara auguma, jo tās vēl vairāk izceļ garo augumu un kājas. Man ļoti patīk rozes akcents uz kleitas piedurknes, tas kleitai piedod nedaudz dzīvīguma!

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: