Met Gala 2015.

Vakar – 4.maijā Ņujorkā norisinājās viens no svarīgākajiem modes pasākumiem, ko katrs gaida ik gadu, proti – Met Gala jeb pilnajā nosaukumā Costume Institute Gala. Šis pasākums tiek organizēts katru gadu jau kopš 1946.gada. Un tas notiek par godu grandiozajai modes izstādes atklāšanai. Kā jau katru gadu, arī šogad šim pasākumam bija tēma un šogad tā skanēja šādi – China: Through the Looking Glass. Kā jau pēc nosaukuma var spriest, tad tas ir saistīts ar Ķīnu, kas mūsdienās spēlē īstenībā ļoti lielu lomu attiecībā uz modes pasauli. Bet runājot kopumā, kad es ieraudzīju bildes no šī pasākuma, man iepatikās tik daudz tērpu, ka man tev visus tos gribas parādīt, tādēļ esmu tos sagrupējusi pa tādām kā kategorijām.

  • Less is more (no angļu valodas – Mazāk ir vairāk)

Desktop95Trīs daiļavas – Bijonsī, Dženifera Lopesa un Kima Kardašjana izvēlējās ļoti līdzīga piegriezuma un modeļa kleitas. Nav šaubu, ka visas šīs sievietes ir pašpārliecinātas, jo spēj uzvilkt kaut ko tik sievišķīgu, seksīgu un izaicinošu. Godīgi sakot, man ļoti patika visi šie trīs tērpi. Katrs ir savā veidā unikāls un neatkārtojams. Un neapšaubāmi, ka katrs tērps izceļ tās valkātājas augumu un personību.

  • Modeles valda pār modi

Desktop96Šajā pasākumā varēja satikt lērums slavenāko un skaistāko modeļu no visas pasaules – bijušo Victoria’s Secret modeli Karolīnu Kurkovu, un tādas modeles kā Kendalu Dženeri (Kimas Kardašjanas mazo māsu), anglieti Rouziju Hantingtoni – Vaitliju un šobrīd vienu no pieprasītākajām modelēm Kendalu Svanapoeli. Nav nekādu šaubu – ikviena ir dieviete un skaistule, apbrīnojami!

  • China: Through the Looking Glass

Desktop97Tā kā šim pasākumam bija arī tēma, tad bija interesanti paskatīties kurš gan apģērbsies tai raksturīgi. Manuprāt, vislabāk tas izdevās Riannai, Krisai Dženerei un Zendajai. Vismaz man Ķīna vienmēr ir asociējusies ar košām krasām – sarkano, dzelteno un arī interesantiem un dažkārt arī nesaprotamiem rakstiem, un tieši šie tērpi visspilgtāk ataino šī pasākuma galveno tēmu. Bravo, meitenes!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: