Fall/Winter 2012/2013 Kleitas.

Tā kā visas pasaules dāmas vēlas izskatīties satriecoši un vienmēr zināt, kas ir modē, tad tūliņ taps raksts par dizaineru kleitām, kas būs aktuālas rudens un ziemas periodā un arī nākamajā gadā. Šajā sezonā ļoti populāras ir caurspīdīgas kleitas un kleitas, kurām ir daudz krelles, mežģīnes un arī kleitas ar daudz detaļām. Šosezon modē ir neapšaubāmi koraļļu sarkanā krāsa, kas dominē gandrīz visās rudens un ziemas kolekcijās. Tas laikam tādēļ, lai tik ļoti nejustu rudens sākšanos un kleitās ienestu nedaudz vasaras noskaņu.

Dolce and Gabbana

Prabal Gurung

Gucci

Vēl viena ļoti aktuāla tendence šajā sezonā ir metāla toņi – tie ir tumši un ar spīduma efektu. Dizaineri cenšas iedvesmoties arī no aksesuāriem, jo parasti slavenības izvēlas zelta vai sudraba aksesuārus un lai kaut nedaudz līdzinātos aksesuāriem, dizaineri kleitas ienes līdzīgus toņus kādi ir aksesuāriem.

Marchesa

Versace

Michael Kors

Ne mazāk aktuāls ir jaunais modes kliedziens – virs elegantas kleitas uzvilkts džemperis. Tas tev liekas bezgaumīgi? Tiklīdz ieraudzīsi kā to prot pasniegt modeles, kas staigā pa mēli, tu būsi ļoti pārsteigta. Un turklāt džemperis ne tikai izskatīsies lieliski virs tavas kleitas un būs ļoti aktuāls, bet arī tas tevi sasildīt aukstos rudens un ziemas mēnešos.

Top Fashion Designers

Oscar de la Renta

Christian Dior

Derek Lam

Vai atceries Andželinu Džoliju un viņas slaveno kleitu ar lielo izgriezumu, kas parādīja viņas garās un slaidās kājas? Jā, tieši tādas kleitas ir aktuālas šosezon. Izvēloties un uzvelkot šādu kleitu tu spēsi nodemonstrēt savas garās kājas.

Jean Paul Gaultier

Jason Wu

Prabal Gurung

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: