Kima Kardašjana: ielu stils.

Šajā rakstiņā esmu apkopojusi savus mīļākos Kimas Kardašjanas apģērba komplektus, ar kuriem viņa redzama uz ielas. Manuprāt, ir interesanti palūkoties uz slavenībām, kuras dodas savās ikdienas gaitās un kā tās izskatās ikdienā.

Pavisam vienkāršs apģērba komplekts, kas kombinēts kopā ar melniem spaiku Christian Louboutin zābaciņiem. Šie zābaciņi Kimai piešķir ‘sliktās meitenes’ tēlu, bet elektro zilās bikses atsvaidzina visu kopējo tēlu. Tā kā ceļojot vienmēr jājūtas labi un komfortabli, tad Kima izvēlas arī vieglu ādas jaciņu, kuru papildina melna šalle.

Šis komplekts ir ļoti atbilstošs pavasara un vasaras sezonai, jo tas ir ļoti ērts un ir padomāts arī par to, lai nebūtu auksti. Šajā komplektā man ļoti patīk, tas ir saskaņoti toņi – bēšīgais ar melno. Man visvairāk šajā komplektā patīk bēšīgās Givenchy sandales, kuras ir ideāli piemērotas karstām vasaras dienām!

Kaut arī UGG zābaki tika atzīti par pasaulē visneglītākajiem apaviem, Kima tāpat tos izvēlas. Šie zābaki ir ar aitas vilnu un tieši tādēļ kājas tajos nesalst. UGG zābaki un melns krekliņš ir lielisks risinājums doties ārpus mājas, kad ārā laiks nelutina. Šo tēlu lieliska papildina melnā Hermes Birkin somiņa.

Silta kažokādas jaka ir lielisks risinājums, lai sasildītos. Tieši tāpat dara ar Kima, izvēloties šo brūngani melno kažokādas jaciņu un lieliski pieskaņojot tai brūno Hermes Birkin somiņu. Gan zābaki, gan bikses ieturēti melnos toņos, kas lieliski izceļ Kimas garās kājas. Aksesuāru izvēle ir ļoti atturīga – tieši tā, kā vajag.

Lielisks risinājums rudens sezonai. Melnie gumijas zābaki pasargās tavas kājas no mitruma un brūnā jaciņa sasildīs tevi. Arī šajā komplektā Kima izvēlas melnu Hermes Birkin somiņu, kas lieliski izskatās kopā ar melnajiem zābakiem. Tēlu lieliski papildina sarkani melnais lakatiņš un saulesbrilles.

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: