Celine somiņas.

Esmu kritusi uz somiņām. Iepriekš tika publicēts rakstiņš par Hermes somiņām, bet šodien par Celine. Es pat īsti nezinu, kas man īsti patīk tieši šajā Celine somiņā, bet tas noteikti ir to dizains un arī ietilpība. Man vienmēr ir svarīgi, lai soma būtu ietilpīga un tajā daudz varētu salikt, tieši tādēļ es ikdienā izvēlos ietilpīgu somu. Celine piedāvā ne tikai ietilpīgas somas, bet arī mazas clutch tipa veida somiņas, lai ikkatra meitene un sieviete sev spētu atrast piemērotāko.

Bet šeit esmu apkopusi savas trīs mīļākās Celine somiņas, kaut gan šīs somas ir viena modeļa, man šķiet, ka tās ir ļoti atšķirīgas viena no otras.

1. Klasika – melna Celine somiņa. Derēs klāt pilnīgi visur. Pie šīs somas var pieskaņot klāt pilnīgi visu, jo tā tavā skapī būs kā pamatbāze. Melna krāsa ir mūžīga un nekad nemirst!

2. Arī šis Celine somiņas variants ir ļoti klasisks – melns ar baltu. Šo somiņu var kombinēt klāt pie pilnīgi visa. It īpaši pie melnās, baltās un vēl dažām citām spožām un spilgtām krāsām. Uzdrīksties!

3. Paskatoties vien uz šo somiņu garastāvoklis uzlabojas. Kāpēc gan tas uzlabojas? Laikam tāpēc, ka šī dzeltenā krāsa ir kāda tāda saule, kas padara dienu gaišāku un patīkamāku. Lieliska izvēle!

Arī daudzas slavenības izvēlas Celine somas

Kortnija Kardašjana

Kima Kardašjana

Leitone Mīstere

Krisa Dženere

Mailija Sairusa

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: