Viktorijas Bekhemas piecu sauju diēta.

Četru bērnu māmiņa, lieliska sieva pasaules slavenajam futbolistam Deividam Bekhemam, panākumiem bagāta sieviete modes lauciņā un vienkārši skaista sieviete. Vai zini, kas tā ir? Jā, tieši tā, tā ir Viktorija Bekhema. Es vienmēr esmu apbrīnojusi viņu par to, ka viņa var būt tik panākumiem bagāta sieviete visos lauciņos – gan audzinot savus bērnus, gan arī darbojoties modes industrijā. Bet tieši šajā rakstiņā esmu apkopojusi slaveno Viktorijas Bekhemas piecu sauju diēta.

Viktorija Bekhema vienmēr ir sekojusi līdzi tam, ko viņa ēd un arī sportiskās aktivitātes viņai nekad nav bijis nekas svešs. Bet šī piecu sauju diēta gan Viktorijai, gan visai pasaulei bija kas jauns.

Piecu sauju diētas pamatā ir tas, ka visas dienas laikā apēd tikai to, ko var paņemt vienā saujā. Tas nozīmē, ka no ēdienkartes ir jāizslēdz cukurs. Bet ikdienā var lietot daudz zivju, šajā gadījumā Viktorija lieto kūpinātu lasi un garneles ar čili pipariem. Tāpat arī Viktorijas ēdienkarti papildina suši ar tunča fileju un omlete. Nevajadzētu arī aizmirst par liela ūdens daudzuma lietošanu ikdienā. Uzturā tāpat var izmantot ne tikai ūdeni, kas būtu jāizdzer apmēram 2 litri dienā, bet var lietot arī zaļo tēju, kas ir antioksidants.

Viktorija dzer ļoti daudz ūdens, bet uzkodām izmanto godži ogas un riekstus. Šīs godži ogas spēj ikdienā dot visus nepieciešamos vitamīnus un pasargā no vēža. Godži ogas spēj arī aizdzīt nomāktu garastāvokli un skumjas.

Tāpat arī Viktorija nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm. Viņa iecienījusi profesionālo un visām slavenībām tik ļoti populāro treneri Treisiju Andersoni.

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: