Confessions of a Shopaholic.

Piektdienas vakarā izlēmu noskatīties kādu komēdiju un tajā pašā laikā arī kaut ko romantisku. Tādēļ pārslēdzot kanālus, nejauši izskrēju virsū tam, ka tieši piekdien pa tv3 rādīja filmu Šopaholiķes atzīšanās (Confessions of a Shopaholic).

Pašu pirmo reizi šo filmu redzēju pirms apmēram diviem, gadiem, kad no draudzenes saņēmu diezgan labas atsauksmes par šo filmu. Nu un tieši tad es arī pirmo reizi šo filmu noskatījos.

Par ko īsti ir šī filma?

Filma ir par meiteni vārdā Rebeka, kad dzīvo Ņujorkā un viņai ir viena liela problēma – viņa ir šopaholiķe. Viņa strādā par žurnālisti un viņas lielākais sapnis ir strādāt izcilā modes žurnālā Allete, bet lai pie šī darba tiktu, viņai no sākuma ir jāiegūst labs amats kādā no citiem žurnāliem. Nu tad viņa darbu sāk žurnālā Praktiskie ietaupījumi, kur par viņas priekšnieku kļūst kāds vīrietis, kurā viņa palēnām sāk iemīlēties.

Rebeka katru mēnesi saņemot savu algu, to notriec dārgās drēbēs un apavos. Viņa neapzinās, ka viņa ir šopaholiķe tikai līdz tam brīdim, kad viņa saņem kredītkartes rēķinu par 900$ (apmēram 500ls).

Šī filma ir ļoti vienkārša un tās pamatā ir ļoti daudz patiesības, jo arī es mūsdienās zinu un pazīstu meitenes vai sievietes, kas ir ļoti aizrāvušās ar iepirkšanos. Arī man patīk iepirkties, bet es zinu robežas, tādēļ no šīs filmas var daudz mācīties un nekļūt par šopaholķi kā Rebeka!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: