Pieci labākie tauku dedzinošie produkti.

Vai tu domā, ka notievēt var tikai ēdot salātu lapas un intensīvi sportojot? Jā, par sportošanu tā ir vistīrākā patiesība, jo tev ne tikai ir jāēd veselīgs un sabalansēts uzturs, bet arī jāpalīdz izkustēties visiem muskulīšiem. Bet runājot par veselīgu uzturu, tas atkal ir cits stāsts, jo ne vienmēr ir jāēd salātu lapas, kas satur maz kaloriju un tādā veidā neļaus liekajiem kilogramiem nākt tavam svaram klāt. Es tevi iepazīstināšu ar pieciem tauku dedzinošiem produktiem!

1. Daudzi cilvēki nelieto avokado uzturā, jo ir pārliecināti, ka tajos ir daudz tauku. Tā ir tiesa, taču tie ir nepiesātinātie tauki, kas ir veselīgi un veicina vielmaiņu.

2. Mandeles ir bagātas ar proteīnu un šķiedrvielām. Apēdiet dažas mandeles dienas laikā un jūs samazināsiet izsalkuma sajūtu un paaugstināsiet uzturvielām bagāto pārtikas produktu klāstu savā diētā.

3. Šie saldie, garšīgie augļi ir plaši pieejami un ir bagātīgi ar vitamīniem un šķiedrvielām, kas ātri liks justies paēdušiem.

4. Lasim ir augsta uzturvērtība, jo tā ir bagāta ar omega 3 taukskābēm, kas samazina hormona leptīna līmeni, veicinot paaugstinātu kaloriju sadegšanu.

5. Apēdiet sauju valriekstu pirms maltītes. Tas ne tikai novērsīs pārēšanos vēlāk, bet arī nodrošinās jūs ar lielu šķiedrvielu daudzumu, vitamīnu E un omega 3 taukskābēm, kas palīdzēs jums samazināt sliktā holesterola līmeni.

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: