Ko vilkt mugurā novembrī?

Novembris, drēgns un lietains laiks, ātri satumst, bet tu tāpat vēlie izskatīties satriecoši? Man padomā ir daži interesanti apģērbu salikumi, kas viennozīmīgi būs aktuāli rudens mēnešos. Turklāt tie ne tikai būs satriecoši, bet arī ļoti ērti un komfortabli.

lets rock

Ļoti aktuāls un ērts apģērbu komplekts un ideāli piemērots novembrim. Ērti džinsi un YSL firmas krekliņš, kurš tikpat labi var būt vienalga kāds.  Šobrīd tik ļoti aktuālie armijas tipa zābaki lieliski izskatās kopā ar ādas jaku, ko lieliski papildina melna ādas soma un daudz dažādu rokassprādžu!

Nedaudz elegantāks apģērbu komplekts ar augstpapēžu zābaciņiem un melnu žaketi, kas liecina par nedaudz lietišķāku izskatu. Maza somiņa, bet tajā pašā laikā arī ietilpīga, ja nepieciešams ielikt kaut ko nedaudz vairāk, tad izvēlies lielāku somiņu. Josta, gredzens un kaklarota lieliski sakombinējās kopā, jo tieši šīs lietas ir iekš viena zelta toņa. Un arī krekliņš ir ļoti interesants, uz tā ir kāds uzraksts un pie tam angļu valodā – cilvēki noteikti to ievēros!

Zirgi? Tu tiešām domā, ka tie nav modē? Tu maldies, jo zirgi arvien vairāk tiek izmantoti kā simbols uz dažādiem apģērba gabaliem un šoreiz tas parasts balts krekliņš. Viss šis apģērbu komplekts ir pelēkos toņos, un vari neuztraukties, jo tas tiešām neliecinās par to, ka esi pelēkā pele. Tieši otrādi – ja sakombinēsi visu tādos toņos un tik labi, tad cilvēkiem tiešām radīsies priekšstats, ka tu esi ļoti pārliecināta par sevi. Šalle pasargās tavu kaklu, bet šikie platformas zābaciņi liks tev pacelties dažus centimetrus no zemes.

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: