Leoparda raksts.

Dzīvnieku raksti jau sen ir iecienīti. Neatkarīgi kādi – vai zebras vai leoparda vai kāda cita dzīvnieka. Šoreiz man gribas parunāt par leoparda rakstu, nezinu kāpēc, bet tas man ļoti iet pie sirds. Leopards ir viens no ātrākajiem dzīvniekiem pasaulē un arī tā āda ir viena no skaistākajām dzīvnieku ādām pasaulē. Šeit esmu apkopojusi apģērba gabaliņus, kuros ietverts tagad tik ļoti iecienītais un populārais leoparda raksts.

LEOPARD-PRINT COMBINATION DRESSLEOPARD-PRINT COMBINATION DRESS

Man ļoti iepatikās šī melnā kleitiņa ar leoparda rakstu priekšpusē. Kleitiņa jau ir klasiska, bet leoparda raksts to lieliski papildina un kopumā ar augstpapēžu kurpēm vai zābakiem šī kleita izskatīsies lieliski. Un neaizmirsti par aksesuāriem! (Zara, Ls 2,95)

ANIMAL PRINT TOP WITH SHOULDER APPLIQUEANIMAL PRINT TOP WITH SHOULDER APPLIQUE
Leoparda blūzīte kopā ar melniem džinsiem izskatīsies lieliski. Ļoti interesanti ir tas, ka šai blūzītei nav īsti nekāda piegriezuma, jo tā ir brīvi krītoša. Nemaz nedomā, ka tu izskatīsies par dažiem kilogramiem smagāka, vienkārši šī blūzīte ir ļoti gaisīga un tev tā noteikti piestāvēs!
 (Zara, Ls 25,95)

LEOPARD-PRINT SWEATSHIRTLEOPARD-PRINT SWEATSHIRT

Šis džemperis ir ideāli piemērots ikdienas gaitā, jo tas ir ne tikai ērts, bet arī ļoti silts. Un šeit pievilkt klāt tu vari izvēlēties gandrīz jebko vai nu tās būtu parastas melnas džinsas vai svārki. Pilnīgi un galīgi vienalga. Leoparda raksts piestāv pie visa! (Zara, Ls 25,95)

CITYBAG WITH METALLIC RING AND FOLDOVER FLAP

Neiztiksim jau arī bez leoparda raksta somiņas. Vislabāk izskatīsies, ja šo somiņu piekombinēsi ne pie leoparda tipa drēbēm, bet gan pie kaut kā klasiska – piemēram, baltas blūzes un melniem svārkiem, jo tad šī somiņa būs kā lielisks akcents visam kopējam tēlam. (Zara, Ls 35,95)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: