Hermes Birkin somas.

Hermes Birkin somas ir pazīstamas visā pasaulē. Tās nēsā ne tikai Holivudas slavenības, bet arī aprindās nepazīstami cilvēki, bet tomēr jebkurš šo somu nevar atļauties, jo tās cena ir diezgan iespaidīga. Bet jautājums – kādēļ tad Hermes somas ir tik dārgas? Pirmkārt jau tāpēc, ka tās ir no ādas – tātad tās ir ļoti labas kvalitātes un tā var kalpot visu mūžu, jo āda, kā zināms, ir viens no labākajiem materiāliem. Otrkārt, tāpēc, ka Hermes zīmols ir pazīstams visā pasaulē ne tikai ar somām, bet arī jostām, apaviem un lakatiem. Hermes zīmolam ir ļoti sena pagātne un pat pirms vairākiem desmitiem gadu viena no Hermes somām tika nosaukta vārdā Grace Kelly vārdā, jo tad šī sieviete bija ļoti ietekmīga.

Hermes Birkin somas modeļi:

Sulīgi oranžs tonis ir ļoti aktuāls tieši šobrīd! Šo somiņu varēsi pievilkt klāt pie visa, jo tā tavam izvēlētajam apģērbu komplektam būs kā sulīgs akcents. (cena $21 750)


Kortnija Kardašjana

Sarkans tonis – iespējams tas liecinās, ka esi ļoti sievišķīga un tas jau ir tikai un vienīgi labi! Šo somiņu varēsi piekombinēt klāt visam un arī šī soma kalpos kā lielisks akcents pie klasiska apģērba. (cena $20 000)

Rita Ora

Lielisks risinājums melnas krāsas somiņai – zila. Tā būs tikpat klasiska kā melnā, bet toties somiņa būs kā akcents, jo to uzreiz visi ieraudzīs. Izmēģini! (cena $17 069)

Eva Longorija

Nemirstošā klasika – melna krokodila ādas Hermes somiņa. Tā noteikti liecinās par to, cik eleganta tu esi un cik lielu uzmanību pievērs zīmoliem. (cena $85 000)

Kima Kardašjana

Elektro zila somiņa, kuru noteikti pamanīs ikviens. Iespējams kombinēt pie visa – gan pie džinsiem, gan svārkiem. Nebaidies eksperimentēt ar apģērbu komplektiem! (cena $23 999)

Ešlija Tisdeila

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: