Clearskin plāksnītes sejas tīrīšanai.

Tā kā esmu ļoti alerģiska pret dažādiem sejas kopšanas līdzekļiem, tad man ir grūti atrast sejas tīrīšanai atbilstošo. Esmu izmēģinājusi Garnier produktu klāstu, un esmu sapratusi to, ka šie produkti nav priekš manis, jo tie izraisa alerģisku reakciju tieši man. Bet nu tas nav nekas jauns, jo arī manai māsai ir ļoti problemātiski izvēlēties sejas tīrīšanas līdzekļu, tādēļ mēs abas izvēlamies AVON Clearskin Professional plāksnītes.

 

Ar šīm plāksnītēm pirmo reizi saskāros pirms diviem gadiem, kad biju izmēģinājusi visu iespējamo. Tā kā mana mamma ir AVON konsultants, tad nebija nekādu problēmu ņemt un vienkārši pasūtīt šīs plāksnītes. Iepriekš neko par tādām nebiju dzirdējusi, tādēļ nolēmu izmēģināt. Pēc pirmajām lietošanas dienām es uzreiz sajutu atšķirību, jo mana sejas ādas vairs nebija sausa, kāda tā bija agrāk, bet ļoti mitrināt un turklāt bez pumpām. Tieši tas man visvairāk šajā produktā patīk – divas lietas, kas man ir vissvarīgākās.

Arī cena šīm plāksnītēm nav ļoti liela – apmēram četri lati un turklāt, ja lietosi plāksnītes regulāri – katru vakaru, tad tās tev pietiks puotram mēnesim, jo vienā iepakojumā ir 45 plāksnītes!

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: