Krāsas, kas būs aktuālas 2013.gadā.

Vēl tikai divas dienas un tad jau būs pienācis 2013.gads. Laiks lido vēja spārniem, vai ne? Pa šo gadu ir noticis ļoti daudz kas – gan slavenību dzīvē, gan modes pasaulē un neapšaubāmi arī mūsu katra dzīvē. Bet ko gan nesīs jaunais 2013.gads jeb pēc ķīniešu horoskopa dēvētais pūķa gads? Pasaulē slavenākie modes pazinēji ir likuši savas galvas kopā un izveidojuši sarakstu ar top 10 krāsām, kas būs populāras 2013.gada sezonā. Tad lūk ieskats šajās krāsās!

Monako zils (Monaco Blue)

13,2 % dizaineru savās kolekcijās izmanto tieši šo krāsu. Šī krāsa ir kaut kas pa vidu – gaišam kobaltam un safīra zilam tonim. Šo toni savās kolekcijās ir izmantojuši tādi dizaineri kā – Tommy Hilfiger, Lela Rose, Herve Leger un Tia Cibani.

Krēslas zils (Dusk Blue)

12,6 % dizaineru ir izmantojuši šo krāsu savās kolekcijās. Šī krāsa ir kaut kas starp debess zilu un ūdens zilu toni. Arī šo toni ir izmantojuši daudzi slaveni modes pazinēji un tie piebilst, ka 2013.gada pavasara kolekcijā šī būs ļoti aktuāla krāsa.

Smaragda zaļš (Emerald)

Gandrīz 12% no visiem pasaules vadošajiem dizaineriem ir izmantojuši šo krāsu. Šī krāsa jau ir bijusi populāra visas pagājušās sezonas, bet nākamajā sezonā, šī krāsa piedzīvos vēl ko neredzētu. Jo tieši modes pētnieki uzskata, ka šī smaragda zaļā krāsa kļūs par visa 2013. gada krāsu.

Pelēcīgi zaļš nefrīts (Grayed Jade)

Nedaudz vairāk kā 11% dizaineru ir izmantojuši šo pelēcīgi zaļo toni un uzskata, kas noteikti būs viens no toņiem, ko izvēlēsies modes mīļotāji. Šis ne tikai būs aktuāls tonis, bet arī tas izskatīsies ļoti interesanti – pelēkās krāsas un zaļās krāsas apvienojums.

Lina krāsa (Linen)

Nedaudz vairāk par 10% dizaineru izmantojuši šo krāsu, jo kādēļ gan pieturēties tikai pie klasiski melnā un baltā toņa, ja var izmēģināt ko jaunu? Šis lina tonis ir lieliski piemērots jebkuram, jo tas ne tikai ir dabisks tonis, bet arī piestāv jebkurai ādas krāsai.

Magoņu sarkans (Poppy Red)

Apmēram 10,1 % ietekmīgāko modes pazinēju pasaulē ir izmantojuši šo sulīgo magoņu toni savās kolekcijās. No sākuma šo toni izmantoja lūpukrāsās, lai izceltu sieviešu lūpas, bet tagad šis tonis jau ir iemiesojies apģērbā.

Āfrikāņu violets (African violet)

Nedaudz vairāk par 9% dizaineru ir izmantojuši šo krāsu. Šī krāsa nav tipiskais violetais tonis, bet kaut kas maigāks un gaišāks, tieši tādēļ arī to sauc par Āfrikas violeto toni.

Jauno asnu zaļais (Tender Shoots)

Apmēram 7,5 % modes cilvēku ir izmantojuši šo toni. Šis tonis ir bijis aktuāls vienmēr, jo to varētu nosaukt līdzīgu laima zaļam tonim un tas ir kā dzeltenā un zaļā toņa apvienojums.

Citrona dzeltens (Lemon Zest)

Gandrīz 7 % dizaineru ir izmantojuši šo krāsu. Šī krāsa ir bijusi aktuāla vienmēr, jo dzeltenais tonis ir kā gaišuma un siltuma simbols, tādēļ pavisam noteikti jaunajā sezonā šis tonis piedzīvos ko neredzētu.

Nektarīna oranžs (Nectarine)

Tikai 6,4 % dizaineru ir izmantojuši šo krāsu. Oranžais tonis nekad nav bijis topa tonis un to samērā reti ir izvēlējušās slavenības, bet nākamajā sezonā viss vēl var mainīties.

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: