Mani top 3 mīļākie apģērba komplekti no 2012.gada.

Nu ko – pienācis 31.decembris – gada pēdējā diena. Nespēju noticēt, ka laiks tik ātri skrien, bet nu neko darīt. Tā kā šodien ir pēdējā gada diena, tad gribēju šo mazo rakstiņu veltīt trīs apģērbu komplektiem un trīs sievietēm, kas, manuprāt, spēlē ļoti lielu lomu modes pasaulē un šīs trīs sievietes noteikti ir modes un stila paraugi. Tādēļ lūk!

Amerikāņu dziedātāja un aktrise Dženifera Hadsone septembra mēnesī izvēlējos šo zili zaļo Emerald Pebble Crepe kombinzonu un tam lieliski piekombinēja klāt tādas pašas krāsa žaketīti. Un kājās Dženiferai ir Charlotte Olympia Dolly ādas  kurpes. Manuprāt, šī krāsa Dženiferai ļoti piestāv un viņa tiešām izskatās ļoti slaida, pateicoties tam, ka ir ievērojusi Svara Vērotāju ieteikumus un tādā viedā atbrīvojusies no vairāk nekā 30 kilogramiem liekā svara.

Amerikāņu aktrise Eva Longorija vienmēr ir izcēlusies ar ļoti pārdomātu stilu Un arī šogad viņas to izdevies pierādīt diezgan labi. Evai mugurā ir Vince ādas šorti, kas būs aktuāli arī nākamsezon, blūze no Rachel Zoe kolekcijas un Brian Atwood kurpes, kas lieliski pagarina Eva kājas, jo viņa ir nedaudz vairāk par 160 centimetriem  gara.

Arī Kima Kardašjana tāpat kā Eva Longorija ļoti piedomā pie tā, ko velk mugurā. Vasaras dienai Kima ir izvēlējusies bēšas krāsas Myne Heidi kleitu, Topshop baltas krāsa žaketīti un Giuseppe Zanotti sandales. Manuprāt, šis apģērbu komplekts izskatās ļoti labi un gaumīgi un Kimai tas neapšaubāmi piestāv.

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: