Smaragdzaļais tonis pavasarim.

Nu ko, dārgās dāmas. Ir gandrīz janvāra beigas, bet vadoši dizaineri savās kolekcijās jau ienesuši daudz spilgtākas krāsas. Un par to šaubu nav, jo pavasaris un vasaras mēneši iepriecinās tevi ar spilgtām un drosmīgām krāsām. Viena ļoti aktuāla krāsa, kas būs populāra visu šo gadu ir smaragdzaļais tonis un tieši tādēļ arī šis tonis tika izvēlēts kā viens no top desmitiem toņiem šā gada krāsu paletē.

Smaragdzaļais tonis tiešām ir iekarojis daudzu cilvēku sirdis! Un tādēļ šis tonis ne tikai tiek izmantots apģērbos, bet arī interjerā. Man šķiet, ka smaragdzaļais tonis ir ļoti košs akcents visam kopējam tēlam, tādēļ varbūt tas arī ir tik populārs. Neskatoties uz savu popularitāti tieši šobrīd, neapšaubāmi, ka šim tonim viss vēl ir priekšā – tas noteikti piedzīvos savu lielāko uzvaras gājienu. Un arī tu nebaidies eksperimentēt un uzdrošinies!

Bet tagad piedāvāšu tev nelielu ieskatiņu pirkumos, kuros iespējams tev vajadzētu ielūkoties, jo visi šie apģērbi un aksesuāri ir ar smaragdzaļā toņa elpu.

Rubie Dress

Šī kleita ir lieliski piemērota pavasarīgai dienai pilsētā vai arī karstai vasaras ballītei. To noteikti ievēros ik viens, jo ar šādas krāsas kleitas izvēli tu tiksi pamanīta un izvēloties šo tu tiešām nenošausi garām. Kleita ir ļoti viegla un neapšaubāmi izcels tavu figūru, bet man šai kleitiņai klāt prasītos maza jostiņa, kas vēl vairāk izceltu tavu vidukļa līniju. (Kleita no Oasis, pieejama šeit)

Green (Green) Green Patent Snake Insert Slingback Heels | 267481930 | New Look

Lieliska kombinācija – smaragdzaļais tonis + čūskāda. Nebaidies no šiem augstajiem papēžiem, jo tie nemaz tik augsti neliekas, jo šīm kurpēm ir platforma un tas nozīmē, ka kurpes pašas rūpēsies par tavu kāju komfortu. Kurpju purniņš ir atvērts un tas nozīmē, ka tev tikai jāparūpējas par pedikīru un tavas izskatīsies ne vien koptas, bet arī supergaras. (Kurpes no New Look, pieejamas šeit)

http://static.lindex.com/Archive/ProductImages/6884/6884044/S0000006908883_F_W40_20121119144142.jpgŠis gan ir nedaudz atšķirīgs smaragda zaļais tonis, jo tas ir nedaudz spilgtāks, bet joprojām tas tiek pieskaitīts pie šīs toņu gammas. Šī blūze ir lielisks piemērs tam, ka dažreiz vajag nedaudz uzdrošināties un atļauties vairāk. Tā kā pavasaris un vasara vienmēr mums saistās ar košām krāsām, tad arī tu savā garderobē ienes nedaudz svaiguma un košuma. (Blūze no Lindex, pieejama šeit)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: