Cēzara salāti ar vistas fileju.

Nekad nebūtu domāju, bet patiešām – cēzara salāti ir kļuvuši par vieniem no maniem vismīļākajiem salātiem. Kādam tie garšo, kādam ne. Bet viens paliek skaidrs – tu tos vari kombinēt un variēt kā vien vēlies, jo restorānu piedāvājumos ietilpst gan cēzara salāti ar vistas fileju, gan arī tīģergarnelēm, gan arī lasi. Dažāda veida restorānos un ēstuvēs piedāvājums ir ļoti dažāds, bet pamatsastāvdaļas cēzara salātiem ir un paliek vienas un tās pašas. Ja nezini, kas šīs ir par sastāvdaļām un kā pareizi pagatavot cēzara salātus – tu esi īstajā vietā, lai to uzzinātu!

Cēzara salāti ir viegli pagatavojami mājas apstākļos. Viss ko tev vajadzēs ir:

  • salātu maisījums, kas nopērkams lielveikalos
  • tomāti
  • olas
  • baltmaizes grauzdiņi,
  • vistas fileja
  • parmezāna siers
  • garšvielas pēc izvēles

No sākuma liec vārīties olas uz apmēram 7 minūtēm, pa šo laiku tu paspēsi sagriez visas salātiem nepieciešamās sastāvdaļas – gan tomātus, gan salātu maisījumu, gan arī paspēsi sarīvēt sieru. Tiklīdz olas ir novārījušās, liec tās atdzesēt aukstā ūdenī. Tad ņem vistas fileju un cep to uz pannas līdz tā kļūst zeltaini brūna. Turpini cept vistu, un pa to pašu laiku sagriez baltmaizi mazos kubiciņos un liec cepeškrāsnī uz 10 min. Kad baltmaizes kubiciņi ir zeltaini, ņem tos no cepeškrāsns ārā. Kad vistas fileja ir izcepta zeltaini brūna,sagriez to šķēlītēs. Notīri un sagriez olas, kārto vistas fileju un pārējās sastāvdaļas uz šķīvja. Pa virsu pārber sarīvētu parmezāna sieru.

Saliekot visas šīs sastāvdaļas kopā veidojas lieliska salātu kombinācija, jo tajā apvienots viss – baltmaizes kraukšķīgie grauzdiņi, salātu maisījuma vieglums un vistas filejas sulīgums. Turklāt šis ne tikai ir viegli pagatavojams ēdiens, bet arī tas ir viegls un veselīgs.

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: