Monako zilais.

Monako zilais tonis ir viens no desmit aktuālajiem toņiem šogad, tādēļ gribu iepazīstināt tevi ar trīs lietām, kas ir tieši šajā tonī. Iespējams, ka tev šis tonis visvairāk saistās ar jūru, jo tieši Monako norāda to, ka šis tonis būs tumšāks. Bet neskatoties uz to, ka tas ir tumšāks, tas ir arī elegants un tieši šodien es tev gribu parādīt to, ka pat izvēloties krāsas, kas nav klasiskas, piemēram, melnais un baltais, var iegūt tik pat modernu, bet tajā pašā klasisku stilu.

Regan Tunic

 

Šī kleita ir ne tikai aktuāla ar savu krāsu, bet arī tendenci, kas parādījusies tikai pavisam nesen – pērļu apkaklīti. Varbūt veikalos esi ievērojusi, ka pārdod tādas atsevišķi, bet šai kleitai šī apkaklīte jau ir piešūta. Šī kleita lieliski iederēsies tavā pavasara, vasaras un pat rudens garderobē, jo Monako zilais neizies no modes visu šo gadu! (kleita no Oasis)

Hyper Print Shirt

 

 

Nebaidies eksperimentēt, izvēloties klasisko zilo toni, kas ir kopā ar dažādiem rakstiem. Arī šosezon modē ir gan puķainie raksti, gan strīpas, gan līnijas un dažādas ģeometriskas formas. Tikai centies pārāk nesaraibināt kopējo tēlu, izvēloties pārāk raibus un spilgtus apģērba gabalus. Šajā attēlā redzams, ka blūzes Monako zilais tonis un puķainie rakti veido lielisku harmoniju. (blūze no Oasis)

Ponte Jacket

Klasika – žakete, bet šoreiz gan ne melnā krāsā. Varbūt tev šķitīs, ka šī žakete nav tik eleganta kā melnā, bet īstenībā – tev tikai ir jāatrod pareizās krāsas, kas liks šai žaketei izskatīties tāpat kā melnajai. Lieliski risinājums būs koši dzeltena blūza apakšā šai žaketei, kas radīs kontrastu starp tumši zilo un koši dzelteno. (žakete no Oasis)

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: