Balenciaga: Baby Daim Classic Velo soma.

Balenciaga ir viens no populārākajiem un pasaulē zināmajiem zīmoliem. Iespējams, ka tev šis zīmols liksies svešs, jo daudz par to nebūsi dzirdējusi, bet šodien es tevi gribu ar to iepazīstināt. Tātad, Balenciaga ir plaši pazīstams ar lielo somu klāstu, kā arī apaviem, apģērbiem un aksesuāriem. Šo zīmolu plaši izvēlas arī slavenības, dodoties uz saviesīgiem pasākumiem vai arī vienkārši dodoties ikdienas gaitās. Šodien es tevi gribu iepazīstināt ar Balenciaga zīmola somiņu Baby Daim Classic Velo, kas ir ļoti praktiska, ietilpīga, bet tajā pašā laikā moderna un attaisno liktās cerības uz iespaidīgo cenu.

Šī somiņa ir pieejama vairākās krāsās – melnā, brūnā, pelēkā, gaiši brūnā un pelēkā, bet šodien gan es tevi iepazīstināšu ar Balenciaga Baby Daim Classic Velo somiņu melnā krāsā. Tā kā melnā krāsa ir klasiska un nekad neiziet no modes, tad tas ir tikai pašsaprotami, ka šo somiņu varēsi vilkt vienalga kur un kad. Šai somiņai ir mūžīga vērtība, jo tā ir ļoti kvalitatīva un turklāt šāda – klasiska – veida somas nekad neiziet no modes. Tādēļ, ja arī tu vēlies sev iegādāties kādu somu, tad es tev ieteiktu – iegādājies dārgāku, bet kvalitatīvāku somu, kas tev patiešām kalpos ilgi.

Viena no lielākajām Balenciaga somu kolekcionārēm ir Kima Kardašjana, kuras skapī atrodas ne tikai šī Baby Daim Classic Velo somiņa, bet vēl daudzas citas. Šajā apģērba komplektā, Kima pierāda to, ka šo somiņu var vilkt arī pie melnā un tā tāpat izskatīsies ļoti labi. Bet Kima ir redzēta, velkot šo somiņu gan uz sporta zāli, gan dodoties ciemos, gan pavadot laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Tā kā tikai tavas pašas spēkos, ir izvēlēties, kur un kad vilkt šo somiņu. (Balenciaga Baby Daim Classic Velo)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: