Giuseppe Zanotti: melns ar zeltu.

Pasaulē slavenais kurpju dizaineris Giuseppe Zanotti, ir radījis neskaitāmi daudz kurpju kolekciju. Bet šosezon nepamanīta netika kolekcija, kuras sastāvā ir kurpes no melniem un zelta toņiem. Tā kā melns ir un paliks klasika, tad varam nemaz nešaubīties, ka tas no modes neizies nekad un tāpat ir arī ar zeltu – tas skaitās, kā viens no dārgākajiem materiāliem, tieši tādēļ zelts ir sastopams gan aksesuāros, gan apģērbos un nu jau arī apavos.

Bet tagad, piedāvāšu tev nelielu ieskatu kolekcijā, ko radījis pats Giuseppe Zanotti, kur dominē tikai melnais un zelta tonis. Un turklāt visā kolekcijā dominē arī ļoti ērts un komfortabls papēdis, kas nenogurdinās tavas kājas. Un varu galvot, ka tev šī kolekcija ļoti patiks, jo neko līdzīgu tu nebūsi redzējusi.

Zelta strīpiņas, kas apvīs tavu kāju un potīti, izskatīsies vienkārši lieliski. Un tavas kājas arī izskatīsies daudz garākas, jo jebkuri apavi, kas pārsniedz potīti, automātiski pagarina kājas. Šīs kurpes būs lielisks risinājums pavasara un vasaras sezonai.  (Giuseppe Zanotti)

Arī šīs kurpes ir ļoti pavasarīgas un tu tās noteikti varēsi vilkt gan uz dažādiem pasākumiem, gan arī vienkārši dodoties ikdienas gaitās. Šīs kurpes izskatīsies vēl labāk, ja sakombinēsi tās kopā ar zelta aksesuāriem vai arī jeb ko citu, kas ir zelta krāsā. (Giuseppe Zanotti)

Visas šīs kolekcijas kurpes ir veidotas tā, lai ieskautu tavu potīti. Un īstenībā tas nemaz nav tik slikti, jo tagad labi jutīsies ne tikai tavas kājas, bet arī potītes, kas būs vienā zeltā. Bet arī priekšējā kājas daļa jutīsies komfortabli, pateicoties ērtajam papēdim. (Giuseppe Zanotti)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: