Mulberry: Willow somiņu kolekcija.

Jau iepriekš rakstīju par Mulberry Willow Tote somiņu, kas savu uznācienu piedzīvoja pagājušajā gadā, bet tā pārdošanā nonāca tikai šī gada februārī. Tagad, apskatot jauno Mulberry Willow kolekciju, Mulberry piedāvā daudz plašāku klāstu somām nekā tas tika demonstrēts skatēs, tādēļ arī tev ir iespēja iegādāties somu no šīs kolekcijas, bet tomēr atgādināšu, ka somu cenas ir diezgan iespaidīgas. Bet tagad – sniegšu tev nelielu ieskatu Mulberry Willow somiņu jaunajā kolekcijā.

Mulberry Willow somu kolekcija piedāvā trīs dažāda veida Willow somiņas – Mulberry Willow Tote, Mulberry Small Willow Tote un Mulberry Willow Clutch. Un šodien es tevi ar tām iepazīstināšu. Varu garantēt, ka tev elpa aizrausies tās ieraugot, jo tās ne tikai ir modernas un elegantas, bet arī aktuālos pavasara un vasaras toņos.

Mulberry Willow Tote

Šī somiņa ir kolekcijas galvenā favorīte, jo tā sastāv no divām daļām – clutch somiņas un iepirkšanās somas. Ar vienas rokas paņēmienu, tev tikai atliek attaisīt priekšējo rāvējslēdzēju un tu iegūsi clutch somiņu, ar kuru tu varēsi doties uz kādu ballīti vai svinīgu pasākumu, bet lielā iepirkšanās soma tev kalpos tad, kad dosies uz darbu vai arī tad, kad tev vajadzēs tajā kaut ko daudz ielikt, jo tā patiešām ir ļoti ietilpīga. (Mulberry Willow Tote)

Mulberry Small Willow Tote

Šī ir tā pati Willow Tote somiņa, tikai nedaudz mazāka izmēra. Arī šī somiņa sastāv no divām daļām un tev tikai atliks ar divu rāvējslēdzēju palīdzību, atbrīvot clutch somiņu no iepirkšanās somas. Varbūt tev šķiet, ka šī somiņa ir pārāk maza, bet tā nav, jo arī tajā ir iespējams daudz ko salikt un tā ir ietilpīga, neskatoties uz saviem izmēriem. (Mulberry Small Willow Tote)

Mulberry Willow Clutch

Šī clutch somiņa ir vienkārša clutch somiņa, kādu noņem no Willow Tote somiņas. Ar šo klasisko clutch varēsi doties uz teātri, jo tajā pietiek vietas tikai naudai, telefonam un kredītkartei. Bet tāpat ar šo somiņu varēsi doties arī uz citiem saviesīgiem pasākumiem, kur tev līdzi neko daudz nevajadzēs. (Mulberry Willow Clutch)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: