Džesika Bīla: melnais, baltais un oranžais.

Šobrīd norisinās Kannu filmu festivāls un neapšaubāmi, ka katru gadu prožektoru gaismā gozējas ne tikai jaunākās filmas, kuras guvušas lielu popularitāti cilvēku vidū, bet arī slavenības, kas steidz izrādīt savus tērpus šajā nozīmīgajā pasākumā. Tieši tādēļ šodien es tev gribēju parādīt kā gan biju uzposusies veiksmīga aktrise un Džastina Timberleika sieva Džesika Bīla. Tiesa gan, ka šis tērps, kas viņai bija mugurā nebija uz sarkanā paklāju, tomēr tas ir pietiekami elegants un moderns!

jessica-biel-le-grand-journal-cannes-roksanda-ilincic-brandt-crepe-paneled-silk-gazar-dress-fendi-rush-clutch-christian-louboutin-june-pumps-3

Džesika Bīla izvēlējās savienot klasisko ar moderno un viņai tas ir izdevies. Šī kleita patiešām ir moderna, jo par to liecina ģeometriskās figūras un spilgti oranžais tonis. Manuprāt, šī kleita varēja būt nedaudz īsāka, jo šāda garuma kleita, kādu ir izvēlējusies Džesika, nedaudz saīsina viņas garās un slaidās kājas. Šīs kleitas roku daļa ir ļoti interesanta ne tikai spilgti oranžās krāsas dēļ, bet arī interesantā piegriezuma dēļ, jo parasti piedurknes ir garās, īsās vai arī to nav vispār. Bet šis ir ļoti interesants eksemplārs. Bet pavisam klasisku noti piešķir melnās laiviņas, kas arī ir ar izgriezumiem un štripītēm.

Džesikai mugurā:

 

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: