Koša soma – vasarīgs akcents!

Iestājoties vasaras sezonai, visas drūmās krāsas nomaina pavisam vasarīgas, košas un aktuālas krāsas. Vasaras sezonā atceries – jo košāk un vasarīgāk tu ģērbsies, jo labāk tu jutīsies un izskatīsies. Tas izskaidrojams ar to, ka mēs katra jūtamies daudz labāk un par sevi pārliecinošāk, ja mugurā mums ir košas un spilgtas krāsu drēbes. Bet, runājot ar spilgtiem un košiem toņiem, gribu tev teikt, ka galvenais nav ko papēžiem līdz pat matu galiņiem saģērbties koši. Pats svarīgākais ir visus košos toņus veiksmīgi sakombinēt, lai tie patiešām izskatītos lieliski. Bet šoreiz gan parunāsim par vienu vasarīgu akcentu – košu somu!

 

my-pictures2Nikija Hiltone, Kortnija Kardašjana un Lala Antonija pierāda, ka neona krāsas soma spēj padarīt apģērbu patiešām košu, interesantu un modernu. Atliek tikai izvēlēties pavisam ikdienišķu vai pavisam pretēji – klasisku apģērbu, lai panāktu ļoti sievišķīgu, bet tajā pašā laikā modernu izskatu. Ja vēlies izskatīties vēl modernāk, tad vari somu saskaņot, piemēram, ar apaviem vai izvēlēties kādu neona krāsas lakatu vai aksesuāru.

Image 1 of MINI SHOPPER from Zara

Image 2 of MINI SHOPPER from Zara

Image 3 of MINI SHOPPER from Zara

Lai arī tu spētu iegādāties šo košo un vasarīgu aksesuāru – neona krāsas somu, tad veikals Zara ir parūpējies, lai tavā skapī nonāktu tāda soma. Jāsaka, ka soma patiešām ir skaisti sulīgā oranžā tonī un arī tās dizains ir ļoti aktuāls un ne mazākā mērā interesants. Somu varēsi vilkt kopā gan ar klasisku apģērbu un somu izvēloties kā košu akcentu, vai tieši otrādi – kopā ar ikdienišķu apģērbu, saskaņojot somu ar kādu no detaļām! (soma no Zara)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: