Perfekts sejas tonis.

Kaut arī vasara ir tas gadalaiks, kad kosmētiku iesaka lietot pēc iespējas retāk, dodoties uz kādu saviesīgu un publisku pasākumu mēs katra gribas izskatīties pēc iespējas labāk. Un lai to izdarītu pirmām kārtām ir jāsapucē seja un ļoti noderīgs skaistumkopšanas ierocis ir tonālais krēms. Protams, ka ir sievietes, kas nelielo tonālo krēmu, jo viņām ir ļoti labs un veselīgs sejas tonis, bet kā jau vienmēr, tad šoreiz ir arī izņēmumi. Tieši tādēļ, lai arī tu izskatītos un justos lieliski, iepazīstināšu tevi ar trīs krēmiem, kas liks tavai sejas ādai mirdzēt!

Šis Max Factor CC krēms mitrinās tavu sejas ādu, izgaismos un izlīdzinās ādas toni. Sastāvā esošie tonālā krēma pigmenti nodrošinās vienmērīgu un gludu klājumu. Formula bagātināta ar gurķu, mežrozīšu un smiltsērkšķu ekstraktiem un glicerīnu, kas mitrina un aizsargā ādu, padarot to mirdzošu. (iespējams iegādāties veikalā Drogas, Ls 9,79)

 

Arī šis L’Oreal Paris BB Youth Code būs tev labs palīgs cīņā ar ādas izskata uzlabošanu. Tas ir lielisks līdzeklis, kas aizsargās un tonizēs tavu sejas ādu. Viss, ko tev atliek darīt ir uzklāt nelielu kārtiņu šīm brīnuma krēma. (iespējams iegādāties veikalā Drogas, Ls 7,39)

Krēms Dream Pure BB no Maybelline palīdzēs nomaskēt nepilnības sejas ādā, minimizēt poras, kā arī nomaskēt apsārtumu un nomierināt ādu. Un turklāt šis krēms ir pavisam dabīgs, jo nesatur eļļas un citas taukainas vielas. (iespējams iegādāties veikalā Drogas, Ls 5,26)

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: