Céline : Mango.

Esmu to teikusi jau iepriekš, bet atkārtošu vēlreiz – soma ir katras sievietes viens no labākajiem aksesuāriem. Soma vienmēr noder, jo tajā ne tikai var salikt visu nepieciešamo, bet arī to var pieskaņot pārējām drēbēm. Tieši tādēļ izvēlēties dārgāku, bet kvalitatīvāku somu, kas tev kalpos patiešām ilgi. Bet, tā kā šodien runājam par somām, tad iepazīstināšu tevi ar franču zīmola Céline somu un somu, no veikala Mango. Šīs somas ir gandrīz identiskas, bet tomēr ir nelielas atšķirības, kas pastāv starp tām!

Céline Cabas Zip Tote in black

Soma ir ļoti kvalitatīva, bet arī tās cena ir diezgan iespaidīga. Manuprāt, šī soma ir ļoti universāla. Ar to tu vari doties gan iepirkties, gan uz darbu. Melnā krāsa šai somai piešķir nedaudz elegances un klasikas. Šo somu vari kombinēt ādas jaku, kā arī ar kādu vasarīgu kleitiņu. Tā piestāvēs jebkam! (soma no Céline)

Zip shopper bag

Arī veikals Mango piedāvā iegādāties somu, kas patiešām ir ļoti līdzīga Céline somai. Arī šo somu tu vari kombinēt pie dažādiem apģērba gabaliem, piemēram, ikdienā ar džinsiem un žaketi, bet dodoties kaut kur atpūsties ar kādu maxi kleitu vai svārkiem. Soma ir ļoti ietilpīga un tajā ietilpst gan viss tas, kas tev nepieciešams dodoties uz darbu, gan arī viss tavām brīvdienām! (soma no Mango)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: