Tendence: Punktots raksts.

Tuvojoties rudens un arī ziemas sezonai, es tev gribētu ieteikt pēc iespējas vairāk izvēlēties apģērbu un aksesuārus, kas satur dažādus interesantus rakstus. Sākot no dzīvnieku rakstiem un beidzot ar svītrām un punktotu rakstu. Tā kā siltais laiks jau ir izskanējis, tad, manuprāt, interesantie raksti ir lieliska alternatīva košajām un vasarīgajām krāsām. Bet, tā kā šodien runāsim par dažādiem rakstiem, tad tavā vērtējumā nododu punktotu rakstu!

Pictures2

Punktots raksts ir aktuāls jau kādu laiciņu un būtībā tas ir atgriezies no septiņdesmitajiem un astoņdesmitajiem gadiem, kad tas bija ļoti aktuāls. Punktotajam rakstam ir ļoti daudz un dažādu kombināciju. Tas var tikt kombinēts ar melno un balto vai arī pavisam otrādi – lai atsvaidzinātu kopējo tēlu izvēlies kādu košas krāsas akcentu, piemēram, pie melnas punktotas kleitas koši sarkana lūpukrāsa izskatīsies vienkārši nevainojami. Punktots raksts ir ļoti universāls, jo to var vilkt gan ikdienā un tas izskatīties ikdienišķi, tomēr ar tādu nelielu stila odziņu, un arī dodoties uz kādu pasākumu vai ciemos. Atliek tikai izvēlēties pareizos apavus un aksesuārus un tu iegūsi ļoti elegantu un izsmalcinātu kopējo tēlu!

Image 1 of SHORT POLKA DOT SWEATER from Zara

Lai drēgnajā rudens un ziemas laikā tu nenosaltu un būtu vismaz viens džemperis, kas pasargās tevi no aukstuma, esmu tev izvēlējusies šo to. Tas ir ļoti interesants un neparasts, jo tam nav tradicionālais punktotais raksts, bet varbūt tiešām laiks izmēģināt ko jaunu? (džemperis no Zara)

Flowy polka-dot dress

Dodoties uz teātri vai uz labākās draudzenes dzimšanas dienas ballīti, tev nebūs ne par o jāuztraucas. Šī klasiskā punktotā raksta kleita ar interesanto piegriezumu būs lieliska izvēle. Atliek tikai piemeklēt kādu jaciņu vai žaketi, kā arī augstpapēžu kurpes un tu esi gatava! (kleita no Mango)

Spot Print Blazer

Dodoties uz darbu, šī žakete kopā ar džinsa biksēm un augstpapēžu kurpēm, liecinās, ka tu esi pašpārliecināta biznesa sieviete un ka tev ir viss svarīgs līdz pat pašam sīkumam. Žakete ir ērta un klāt kombinēt vari košas krāsas lakatu rudenīgajām pēcpusdienām ofisā.(žakete no Oasis)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: