Miranda Kera: neitrāli bēšīgais.

Pavisam nesen, ieraudzīju kaut ko, kas man ļoti iepatikās. Un tā bija modeles Mirandas Keras apģērbu izvēle. Varbūt daudziem šķiet, ka modelēm ir tik ideāls augums un ka mugurā var uzvilkt jebko, bet īstenībā nē, jo arī modelēm, tāpat kā visām citām sievietēm, ir jāparūpējas par to, lai iznestu savu augumu un parādītu savu apģērbu. Manuprāt, Miranda to ir izdarījusi uz visiem simts procentiem!

miranda-kerr-new-york-city-alexander-wang-london-sunglasses-stella-mccartney-embellished-top-31-phillip-lim-ryder-satchel-ellery-bobcats-cigarette-pants-manolo-blahnik-suede-electric-blue-bb-pumps-2

Lielais smaids uz Mirandas sejas liecina, ka viņa ir laimīga, viņa jūtas lieliski. Tas lieliski atspoguļojas viņas apģērba izvēlē. It kā nepiespiesti un neitrāli bēšīgie toņi, kas lieliski izceļ visu, kas vien ir nepieciešams. Interesantais pērļu rotājums izceļ dekoltē zonu, bet rakstā ieturētās bikses – kājas. Kopumā viss apģērba komplekts ir ļoti aktuāls un tagad, sākoties vēsākam laikam, atliek tikai klāt izvēlēties kādu rudenīgu žaketi!

Mirandai mugurā:

stella-mccartney-white-cotton-embellished-top

ellery-bobcats-pants

31-phillip-lim-ryder-satchel

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: