Emmy Awards 2013 balvu pasniegšanas ceremonija.

Pirms dažām dienām Amerikā norisinājās viens no svarīgākajiem ikgadējiem pasākumiem un tas bija Emmy Awards, kura laikā slaveniem un populāriem, kā arī ietekmīgiem cilvēkiem tika pasniegtas Emmy balvas. Šis pasākums ir ļoti svarīgs jebkuram, kas to apmeklē, tieši tādēļ arī ir svarīgi, kā gan slavenības bija uzposušās šim svarīgajam notikumam. Tādēļ šodien iepazīstināšu tevi ar trīs apģērbu komplektiem, kas no šī sarkanā paklāja man patika vislabāk!

sofia-vergara-2013-emmy-awards

Mana absolūtā favorīte no šī pasākuma ir Sofija Vergara. Šī kleita uz viņas auguma izskatās vienkārši lieliski. Turklāt viņa ir pieskaņojusies sarkanam paklājam un izvēlējusies vienu no šī rudens un ziemas aktualitātēm – mežģīnes. Man ļoti patīk, ka Sofija vienmēr izvēlas sievišķīgus tērpus, kas izceļ viņas figūru. Lielisks akcents visam tēlam ir smaragdzaļie auskari un rokassprādze!

kiernan-shipka-2013-emmy-awards

Arī aktrises Kiernanas Šipkas izvēle man ļoti patīk. Kleita ir ļoti meitenīga un tā viņai liek izskatīties jaunākai. Toņi piestāv Kiernanai un tie nemaz nav par raibu, tieši otrādi ir ievērots kontrasts starp balto augšdaļu un bēšīgo kleitas apakšdaļu. Manuprāt, arī frizūra ir izvēlēta pareizi, lai nenovērstu uzmanību no kopējā tēla.

Maria-Menounos-2013-emmys

Un pēdējā, bet ne sliktākā – Marija Menounosa. Lieliska kleita, lielisks tonis, lieliski aksesuāri – viss ir tieši, kā vajag. Neko pielikt un neko atņemt. Kleita satriecoši pieguļ Marijas augumam, smaragdzaļā kaklarota lieliski kontrastē ar kleitu un clutch somiņa ir kā spožs un acu nenovērsošs akcents!

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: