Elle: 20th Annual Women svinības.

Pirms nedaudz mazāk kā nedēļas Holivudā norisinājās ikgadējais Elle’s Annual Women svinības, kas tiek rīkotas par godu tām sievietēm, kas patiešām ir kaut ko sasniegušas vai palīdzējušas kādam grūtā situācijā. Tādēļ ik gadu tiek rīkotas šādas svinības, lai godinātu šīs sievietes. Bet šodien es gribu tev parādīt savus trīs mīļākos apģērbu komplektus tieši no šī pasākuma!

Naya-Rivera-Elles-20th-Annual-Women-In-Hollywood-Celebration

Mana šī pasākuma favorīte ir Naja Rivera. Viņa izvēlējās vilkt mugurā Pamella Roland kombinzonu no 2014.gada pavasara kolekcijas. Vienīgas mazais mīnusiņš šajā apģērbu komplektā, manuprāt, ir kombinzona garums. Tas varēja būs nedaudz īsāks, līdz ar to arī Najas kājas izskatītos par dažiem centimetriem garākas. Lieliska un minimāla rotu izvēle!

Reese-Witherspoon-Elles-20th-Annual-Women-In-Hollywood-Celebration

Arī Rīzas Viterspūnas izvēle man ir jāuzteic. Manuprāt, šī Calvin Klein kleita Rīzai ir kā radīta. Tā lieliski pieguļ viņas augumam un turklāt šis sarkanais tonis piestāv Rīzas ādas tonim. Kurpju izvēle arī – ļoti klasiska un tomēr eleganta, bet rokassomiņa, manuprāt, varēja būt nevis melnā krāsā, bet bēšā.

Ashley-Madekwe-Thakoon-Resort-2014-Elles-20th-Annual-Women-In-Hollywood-Celebration

Pēdējā, bet ne sliktākā – Ešlija Madekve Thankoon 2014.gada Resort kolekcijas kleitā. Verrikālās svītras dara sievieti slaidāku un šī kleita neapšaubāmi to dara ar Ešliju. Man ļoti patīk šīs kleitas piegriezums, un vēl jo vairāk interesantā josta vidukļa daļā. Jāuzslavē Ešlija par kurpju un somiņas izvēli – saskaņoti un eleganti!

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: