Tendence: Čūskādas raksts.

Rudens ir drūms un auksts laiks, kad gribas saģērbties vissiltākajās un biezākajās drēbēs un doties ārpus mājas. Tomēr modes pazinēji uzskata, ka nav sliktu laikapstākļu, ir vienkārši nepiemērots apģērbs. Tieši tādēļ, lai arī tev šajā rudenīgajā laikā nebūtu jāslēpjas aiz biezajiem džemperiem, es tevi iepazīstināšu ar tendenci, kas ir novērota ne tikai slavenībām, bet arī uz dizaineru kolekcijās.

Pictures6

Čūskādas raksts un motīvs ir bijis populārs jau ļoti sen. Tas izskaidrojams ar to, ka atļauties to varēja tikai turīgi ļaudis, jo čūskādas skaitījās ļoti augstvērtīgs materiāls. Mūsdienās no čūskādas gatavo visu iespējamo – sākot no somiņām, aksesuāriem un beidzot ar apaviem un apģērba gabaliem. Čūskāda ir pieejama visās nokrāsās un toņos – sākot no pelēkā līdz pat brūnam un pat bēšīgam.

Snakeskin Dip Hem Top

Šī blūzīte ir ļoti moderna un tā lieliski izskatīties kopā ar zīmuļveida svārkiem vai klasiskam biksēm. Šosezon šo blūzīti vari vilkt apakšā žaketei. Un lai kopējo tēlu padarītu nedaudz interesantāku un aizraujošāku, ieteiktu tev izvēlēties arī kādu kaklarotu. (blūze no Oasis)

Snakeskin pattern wool-blend skirt

Ja tev ir apnikuši tavi klasiski melnie svārki, tad ieteiktu tev izvēlēties svārku ar čūskādas rakstu. Čūskādas raksts joprojām ir klasiska vērtība, tikai ar tādu nelielu modernisma pieskaņu. (svārki no Mango)

Image 1 of SNAKESKIN LEATHER HIGH HEEL COURT SHOE from Zara

 

Šīs čūskādas kurpes lieliski izskatīties kopā ar mazo melno vakarkleitiņu. Izvēloties šī kurpes, tu atsvaidzināsi kopējo tēlu ar kaut ko modernu un tiešām elegantu, un turklāt kurpes ar spiciem purniem piedzīvo savu uzvaras gājienu. (kurpes no Zara)

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: