Pieci produkti, kas uzlabos tavu ādu!

Viens no veselīga dzīvesveida rezultātiem ir veselīga un starojoša āda. Un man atliek tikai piebilst, ne tikai sejas āda, bet arī ķermeņa āda. Protams, ka visu pirmais līdzeklis, lai iegūtu skaistu, veselīgu un mīkstu ādu ir nepieciešamais šķidruma daudzums vismaz divi litri dienā, vislabākā izvēle ir ūdens, bet protams, ka vari lietot dažādas tējas, piemēram, zaļo, bet bez cukura. Bet šodien gribēju tevi iepazīstināt ar pieciem produktiem, kas ievērojami uzlabos tavu ādas stāvokli!

1. Valrieksti

Valrieksti satur daudz labo tauku, un tie ir bagāti ar minerālvielām, kas var uzlabot ādas stāvokli, padarot to maigāku. Bet ja paralēli valriekstu ēšanai, nedaudz iemasēsi ķermeņa ādu ar roku, tu panāksi vēl labāku rezultātu!

2. Jogurts

Jogurta sastāvā ir neskaitāmi daudz proteīnu, kalcija un vitamīnu, kas pasargā tavu ādu no krunciņu veidošanās nākotnē. Jogurts arī spēj padarīt tavu ādu veselīgāku un piešķirt tai spīdumu. Un tas ir arī lielisks līdzeklis ne tikai ādas stāvokļa uzlabošanai.

3. Tumšā šokolāde

Kakao satur daudz uzturvielu un antioksidantu, kas palīdz tavai ādai izskatīties gaišākai un tīrākai. Pāris gabaliņi 70% kakao šokolādes sniegs tev acīmredzamu rezultātu!

4. Lapu kāposti

Lapu kāposti ir bagāti ar dzelzi, vitamīnu C un kāposti ir lielisks vieds kā aizsargāt savu ādu no bojājumiem un iekaisumiem. Tas mazina arī apsārtumu. Lapu kāposti satur arī daudz antioksidantu, kas palīdz tavai ādai izskatīties svaigākai un arī redze uzlabojas!

5. Ogas

Visas ogas, bet jo īpaši mellenes, ir bagātas ar vitamīniem un antioksidantiem, kas liek tavai ādai mirdzēt. Ļoti veselīga un garšīga izvēle ir ogu smūtiji, piemēram, sablenderējot avenes, zemenes un mellenes!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: