Kurpes kā mākslas darbs.

Pēdējā laikā ļoti daudz ievēroju daudz interesantu aksesuāru, apģērbu gabalu un arī apavu. Manuprāt, tas ir izskaidrojams ar to, ka katrs grib izcelties ar kaut ko savādāku un interesantāku, iespējams, ka tas pat ir cilvēkiem neredzēts un tas, manuprāt, ir tikai un vienīgi apsveicami. Bet tā kā pēdējā laikā man acīs iekritušas kurpes, kas ir ļoti unikālas un savā ziņā izskatās kā mākslas darbs, tad šodien es tevi ar tām iepazīstināšu!

DUKAS - make up brush heel pump 5

Kaut arī šī melnas un klasiskas kurpes ar nelielu platformu, tās saglabā savu unikalitāti ar interesanto papēdi grima otiņas veidā. Šīs kurpes, manuprāt, ir tiešām kaut kas neredzēts un tas neapšaubāmi pievērsīs jebkura uzmanību. Šīs kurpes lieliski izskatīsies ar visu – mazo melno vakarkleitiņu vai ar ikdienišķiem džinsiem. Vienalga, lai kur arī tu dotos, šīs kurpes izcels tevi kā personību! (kurpes no Dukas)

Ja tu esi ļoti meitenīga, tad šīs kurpes pavisam noteikti ir domātas tieši tev. Siksniņas vietā ir izmantota konfekšu virtene, kas piešķir nedaudz rotaļīguma. Tā kā visām Charlotte Olympia kurpēm, arī šīm ir zelta krāsas platformas zole. Kurpes lieliski saspēlēsies ar pasteļtoņiem – maigi rozā un violetajiem. (kurpes no Charlotte Olympia)

Ļoti klasiskas melnas ar baltu toni kurpes, kur nedaudz fifīguma piešķir baltie un mīkstie bumbulīši. Manuprāt, izvēloties šīs kurpes, ir jāizvēlas ļoti klasiska piegriezuma un toņa kleita, lai kurpes izceltos. Klāt var kombinēt arī tādus pašus aksesuāros, kas ietver šāda veida bumbulīšus. (kurpes no Jimmy Choo)

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: