Pavisam viegli padomi, kā ikdienā justies un izskatīties labi.

Šodien izlēmu uzrakstīt par pavisam vienkāršiem trikiem, kā ikdienā justies un izskatīties labi. Manuprāt, tas nav nemaz tik grūti, atliek ievērot tikai šos vienkāršos padomus un tava diena kļūs labāka. Es katru rītu iesāku ar domu – kādā garastāvoklī piecelsies, tā pavadīsi savu dienu. Un tādēļ katru rītu es sāku ar pozitīvām un labām domām, lai arī atlikusī dienas daļa tāda būtu.

Miegs ir ļoti svarīgs. Ja tu būsi labi izgulējusies, tad visa tava galva būs radošu ideju pilna un paies patiešām labi. Visideālākais gadījums – naktī guli vismaz 8-9 stundas. Tas palīdzēs tev ne tikai justies labāk, bet arī izskatīties. Un turklāt – jo ilgāk tu guli, jo tavs organisms vairāk sadedzina kalorijas, kas noved pie svara zuduma.

Sāc dienu ar veselīgām un sātīgām brokastīm. Tas atmodinās un iedarbinās tavu organismu, lai tas būtu gatavs aizņemtai dienai. Vislabākā izvēle brokastīm ir auzu pārslu putra vai arī paštaisīts muslis. Abas šīs maltītes būs diezko sātīgas un jau no paša rīta tu būsi uzņēmusi gan nepieciešamos ogļhidrātus, gan šķiedrvielas.

Ūdens – to obligāta iekļauj savā dzērienu sarakstā un izsvītro no tā visus gāzētos dzērienus un arī sulas, kas ir bagātas ar cukuru. Ūdens satur 0 kalorijas un tas kļūs par tavu labāko draugu. Par to tev pateiksies ne tikai tavs ķermenis, bet arī tava āda un prāts. Dienā centies izdzert vismaz 8 glāzes negāzēta ūdens.

Pa vakariem atvēli laiku arī kādām fiziskām aktivitātēm. Bet atceries – atrodi tādas sporta aktivitātes, kas tev iet pie sirds. Nav jēgas sevi mocīt ar vingrinājumiem, kuri tev galīgi nepatīk. Tiklīdz tu atradīsi sporta aktivitātes, kas tev patīk – tev būs prieks ar tām nodarboties un to tu dari priekš sevis. Ikdienā vismaz 20 minūtes atvēli fiziskajām aktivitātēm.

Ikdienā centies būt pozitīvāka un vairāk smaidīt. Ja smaidīsi tu, tad iespējams, ka arī kāds tev uzsmaidīs pretī. Tā patiešām ir lieliska sajūta. Centies arī neuztraukties par nenozīmīgiem sīkumiem, kas dažreiz mēs sabojāt garastāvokli. Tiklīdz tu būsi harmonijā ar sevi, viss notiks tā, kā tam ir jānotiek!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: