Valriekstu un mocarellas siera salāti.

Šajās brīvdienās nedaudz paeksperimentēju ar dažādiem dārzeņiem, riekstiem un citiem produktiem, lai izveidotu kādus jaunus un interesantus salātus. Godīgi sakot, pat nezinu vai tādi vispār ir, bet es tādus izmēģināju un man iepatikās. Par sevi varu teikt, ka esmu liela salātu cienītāja. Man ļoti garšo gan dažādi dārzeņi, gan rieksti un sieri, tādēļ galvā man salātu ideju ir ļoti daudz un dažādu. Bet šodien iepazīstināšu tevi ar vienu konkrētu – valriekstu un mocarellas siera salātiem!

Salāti ir viegli, bet tajā pašā laikā sātīgi. Apēdot tos, tu jutīsies pietiekami paēdusi, lai varētu darīt visu to, kas tev ir ieplānots. Garšu buķete šajos salātos ir ļoti liela un patīkama, varu galvot, ka tavām garšas kārpiņām patiks. Pirmkārt, jau valrieksti šiem salātiem piedod nedaudz kraukšķīguma, bet mocarellas siers piedod nedaudz tekstūras. Kopumā vērtējot, salāti ir ļoti vienkārši, bet kā teikt – ar nelielu odziņu un šajos salātos šī odziņa, manuprāt, ir valrieksti.

Lai pagatavotu valriekstu un mocarellas siera salātus, tev vajadzēs:

  • 6 mazos cherry tomātiņus
  • 1/4 garā gurķa
  • 2-3 spinātlapas
  • 1 sauju valriekstu
  • 3 šķēles mocarellas siera
  • Spilvas Salātu mērcīti
  • garšvielas pēc izvēles

Pagatavošana:

Sagriež cherry tomātiņus uz pusēm, sagriež gurķi mazās šķēlītēs.To liek salātu bļodā, kam pievieno 2-3 tikko nomazgātas spinātu lapas. Salātiem pievieno sauju valriekstu un 3 šķēles mocarellas siera, kas sagriezts mazos kubiciņos. Pievieno garšvielas pēc savas izvēles. Beigās pievieno Spilvas mērcīti Salātiem.

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: