BAFTA 2014 balvu pasniegšanas ceremonija.

Londonā – vienā no modes galvaspilsētām vakar notika svinīgs pasākums, kurā pulcējās pasaules slaveni cilvēki. Šis pasākums saucās BAFT jeb tulkojumā no angļu valodas – British Academy of Film and Television Arts. Kā jau var noprast pēc angliskā nosaukuma tajā pulcējās pasaulēs slaveni aktieri un cilvēki, kas savu dzīvi velta kino mākslai. Kā jau katru reizi, arī šoreiz, esmu apkopojusi savus trīs mīļākos apģērbus no šī pasākuma.

lupita-nyongo-2014-baftas-christian-dior-couture-gown

Kenijas aktrise Lupina Nujongo lielus panākumus ir guvusi ne tikai filmās, bet arī modes pasaulē. Viņa arvien vairāk izvēlas lieliskus tērpus un vadošiem modes dizaineriem tas ļoti patīk. Runājot par šo Christian Dior kleitu, tā lieliski piestāv Lupitas ādas tonim. Manuprāt, šīs smaragdzaļais tonis vēl vairāk to izceļ. Man ļoti patīk arī jostas daļa, kur ir zelta jostiņa. Tā parāda, ka Lupitai ir viduklis un turklāt ļoti slaids un izteiksmīgs. Lieliska izvēle ir arī zelta rokassprādzes, kas ir saskaņotas ar jostas daļu.

Naomie Harris at the Bafta awards at the Royal Opera House in London

Arī aktrise Naomi Harrisa bija izvēlējusies lielisku kleitu, kas izcēla viņas figūru. Tā kā Naomi ir augumā gara sieviete, tad, manuprāt, šī garā, rozā Gucci fuksijkrāsas kleita vēl vairāk izcēla viņas garo augumu. Kleitas šķēlums apakšdaļā atsedz nedaudz Naomi kājas, bet tas ir pieklājīgi un nav vulgāri. Tieši otrādi – no aktrises staro daudz sievišķības un pievilcības.

angelina-jolie-brad-pitt-2014-baftas

Andželina Džolija un Breds Pits – godīgi sakot, man nav vārdu. Viņi abi patiešām māk pārsteigt. Citiem varbūt tas liksies galīgi nepievilcīgi un nesievišķīgi, ka sieviete uz sarkanā paklāja var parādīties šādā Saint Laurent bikškostīmā. Bet ja tu esi Andželina Džolija – tu vari visu. Turklāt Andželina ir izvēlējusies ļoti sievišķīgu bikškostīmu, kam ir pievilcīgs dekoltē, arī bikses ar samta svītrām ir ļoti aktuālas un turklāt izceļ Andželīnas garās un slaidās kājas.

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: