Stila ikona: Beyonce.

Beyonce ir viena no manām mīļākajām dziedātājām un viņa patiešām ir apbrīnas vērta. Viņa savas dzīves laikā ir sasniegusi necerēti un dažkārt pat šķiet neticami daudz, kā arī viņa ir mamma un sieva, bet visai savai dzīvei un sasniegumiem pa vidu viņa vienmēr paspēj izskatīties lieliski. Manuprāt, tas tiešām ir lieliski, ka cilvēks, kurš ir ļoti aizņemts vienmēr spēj izskatīties lieliski, protams, neskatoties uz neierobežotajiem naudas līdzekļiem. Bet, ja cilvēks ir uzmanības centrā, tad šis darbs prasa izskatīties lieliski jebkurā dzīves situācijā!

Pictures16Beyonce vienmēr patīk miksēt un izmēģināt ko jaunu. To atklāj ne tikai viņas īsais matu sakārtojums, kas atkal ir pārvērties par gariem matiem, bet arī apģērbs. Viņa ir ļoti iecienījusi dizaineru jaunākos un modernākos darinājumus un, manuprāt, tas ir katra dizainera sapnis apģērbt tādu sievieti kā Beyonce. Godīgi sakot, nav nekā tāda, kas šai dziedātājai nepiestāvētu – viņa spēj uzvilkt pat šķietami visnepievilcīgāko kleitu, bet tāpat to iznest un izskatīties nevainojami!

Beyonce stila 3 raksturīgākie elementi:

  • Superaugsti papēži

Pictures13Kaut arī Beyonce ir normāla auguma un nepieder pie tām slavenībām, kas ir maza auguma, viņa vienmēr izvēlas ļoti augstus papēžus. Izvēloties kādu apģērbu viņa cenšas kurpes padarīt par tā galveno akcentu. To lieliski pierāda visi šie trīs apģērbu komplekti – gan koši zilās kurpes, gan melnās, gan leoparda puszābaki. Superaugstie papēži dziedātāju padara vēl garāku augumā un ar vēl slaidākām un garākām kājām.

  • Moderni skatuves tērpi

Pictures14Beyonce neaizmirst arī uz skatuves izskatīties satriecoši. Viņas skatuves tērpu autori ir slaveni dizaineri, kam ir ļoti liels prieks veidot tērpus tādai dziedātājai kā Beyonce. Jāsaka gan, ka viņas skatuves tērpi ir ļoti atklāti un sievišķīgi, bet viņa ir izveidojusi tādu skatuves tērpu, tādēļ tas pieder un piestāv viņai. Un viņai ir tāds augums, kādu vēlētos jebkura sieviete, tad kāpēc gan to neparādīt!

  • TopShop apģērbs

Pictures15Kas gan to būtu domājis, ka Beyonce iepirktos veikalā, kas cenu ziņā ir pieejams ikvienam no mums? Jā, jo tieši TopShop piedāvā ne tikai ļoti gaumīgas un modernas drēbes, apavus un aksesuārus, bet arī pievilcīgas cenas, kas tev ļoti patiks. Manuprāt, šī ir lieliska iespēja, lai arī tu varētu iegādāties kaut ko no šī veikala, un varbūt kaut ko tieši tādu pašu kā slavenajai dziedātājai.

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: