MTV: Movie Awards balvu pasniegšanas ceremonija.

Aizvakar – 13. aprīlī Holivudā norisinājās ikgadējā MTV Movie Awards balvu pasniegšanas ceremonija. Nav noslēpums, ka gada pirmie mēneši vienmēr ir ļoti prestižu pasākumu datumi un šī svētdiena nebija izņēmums. Šajā pasākumā, kā jau katru gadu, pulcējās ļoti daudz sabiedrība populāru cilvēku, to skaitā dziedātāji un aktieri. Un tieši tādēļ kā jau katru reizi, sniegšu tev ieskatu savos trīs mīļākajos tērpos!

chrissy-teigen-2014-mtv-movie-awardsMana pilnīgākā un galīgākā favorīte ir pasaules slavenā dziedātāja Džona Ledženda sieva Kristija Teigena. Viņa neapšaubāmi var lepoties ar lielisku figūru un šī princešveidīgā piegriezuma kleita viņai piestāv vienkārši ideāli. Man ļoti patīk tas, ka viņa izvēlējās ļoti sievišķīgu tēlu un tas ne tikai atspoguļojas kleitas izvēlē, bet arī viegli lokotajos matos un minimālajā aksesuāru izvēlē. Iespējams, ka es Kristijas vietā būtu izvēlējusies kurpes nedaudz gaišākā tonī.

jessica-alba-2014-mtv-movie-awardsOtra izvēle, kas man ļoti gāja pie sirds ir aktrises Džesikas Albas. Viņa, dodoties uz šo pasākumu, izvēlējās ļoti modernu koptēlu, kas lieliski piestāv viņai. Šajā sezonā ļoti aktuāli ir svārki ar paaugstinātu jostasvietu un īsie topi, kas atsedz nedaudz vēdera. Man ļoti patīk košo un pavasarīgo krāsu izvēle, kā arī rakstainās un ļoti modernās kurpes, ka ļauj Džesikai pacelties pāris centimetrus virs zemes.

zendaya-coleman-2014-mtv-movie-awards-emanuel-ungaro-fall-2014-dressJaunā un talantīgā aktrise un dziedātāja Zendaja Kūlmena arī ļoti pārsteidza ar savu izvēli. Viņai ir tikai 17 gadu, bet viņa ģērbjas kā pieaugusi dāma, to lieliski pierāda šī kleitas izvēle. Kleita, manuprāt, ir patiešām augstas kvalitātes dizainera ražojums, kas ieturēts ļoti pavasarīgos un aktuālos toņos. Kurpju izvēle ir teicama, jo tieši šāda veida kurpes – ar siksniņu un rotātu purngalu ir ļoti modē.

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: