Giuseppe Zanotti: kurpes ar eksotiskiem dzīvniekiem.

Viens no kurpju modes ģēnijiem Giuseppe Zanotti ir laidis klajā savu pavasara un vasaras kurpju kolekciju. Varu godīgi pateikt, tā kā vienmēr ir ļoti izsmalcināta, sievišķīga un to var tikai un vienīgi apbrīnot. Manuprāt, tieši Giuseppe Zanotti ir viens no tiem dizaineriem, kas vienmēr cenšas izdomāt ko jaunu un neredzētu, lai visus pārsteigtu un šokētu ar jaunāko kolekciju. Un, manuprāt, arī šoreiz viņam tas ir izdevies, jo viņš ir radījis kolekciju ar kurpēm, kurās ietverti eksotiski dzīvnieki!

  • Skorpions

44599490CM_13_fViens no šiem eksotiskajiem dzivniekiem ir skorpions. Manuprāt, ļoti interesanta izvēle kurpēm. Pašas par sevi kurpes ir ļoti klasiskas un sievišķīgas un mazais skorpioniņš vēl vairāk izceļ un paspilgtina tās valkātāju. Neapšaubāmi, ka sieviete, kas izvēlas šīs kurpes ir pašpārliecināta un neatkarīga! (kurpes no Giuseppe Zanotti, € 1195)

  • Krokodils

44637755FW_13_fArī krokodils ir pieskaitāms pie eksotiskiem dzīvniekiem. Šo kurpju valkātāja neapšaubāmi ir bezbailīga sieviete, kas metas iekšā visos piedzīvojumos. Šīs kurpes lieliski izskatīsies ne tikai ar sievišķīgu kleitu, bet arī ar pieguļošām džinsām. Izvēloties šīs kurpes, visi tās ieraudzīs un pamanīs, par to tu vari neuztraukties! (kurpes no Giuseppe Zanotti, € 1150)

  • Pitons

44574937IS_13_fKo tu teiktu, ja tev ap potīti apvītos pitons? Tiesa gan, nejau īsts, bet skaists zelta nokrāsā. Manuprāt, tas varētu būt ļoti interesanti un tev patiktu. Šis pitons liktu akcentu uz tavām potītēm un padarītu kājas vēl garākas. Manuprāt, lieliska izvēle dodoties uz vasaras ballīti vai kādu saviesīgu pasākumu! (kurpes no Giuseppe Zanotti, € 1250)

 

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: