Stila ikona: Viktorija Bekhema.

Viktorija Bekhema laikam ir viena no tām sievietēm, kuru es vienmēr apbrīnošu. Viņa ne tikai ir četru bērnu mamma, sieva pasaules slavenajam futbolistam Deivdam Bekhemam, bet arī ļoti ietekmīga biznesa sieviete, kas ir radījusi savu zīmolu – Victoria Beckham. Radot savu zīmolu Viktorija domā arī par savu stilu, tādēļ vismaz manās acīs Viktorija ir kļuvusi par stila ikonu, no kuras visā pasaulē iedvesmojas tūkstošiem sieviešu.

Desktop21Viktorijas Bekhemas stilu varētu raksturot kā pieturēšanos pie klasiskām vērtībām apvienojumā ar uzdrīkstēšanos. Manuprāt, tas kā cilvēkam, kas darbojas modes industrijā ir ļoti svarīgi – augt un attīstīties ne tikai kā cilvēkam, bet arī kā modes pazinējam un dizainerim. Viktorija vienmēr ir bijusi ļoti slaida sieviete, tāpēc var teikt, ka viņai viss izskatās lieliski, bet tomēr, lai saglabātu tādu figūru ir krietni jānopūlas.

Viktorijas Bekhemas stila 3 raksturīgākie elementi:

  • Viņas pašas dizainēts apģērbs

Desktop18Kā jau iepriekš teicu – Viktorija ir ļoti ietekmīga dizainere un arī viņa izvēlas valkāt savu dizainēto un radīto apģērbu. Manuprāt, tas ir lieliski, ka šādā veidā Viktorija reklamē savu apģērbu, nebaidoties to uzvilkt uz saviesīgiem pasākumiem vai vienkārši dodoties ikdienas gaitās. Tas vienīgi parāda to, cik komfortabli un ērti Viktorija jūtās!

  • Saulesbrilles

Desktop19Saulesbrilles daudzām slavenībām ir kļuvušas par aktuālāko aksesuāru, arī Viktorijai. Tā kā viņa bieži ir pakļauta paparaci zibspuldzēm, tad saulebrilles ir efektīvs līdzeklis, kā pret to cīnīties. Viktorijai ir arī nedaudz slikta redze, līdz ar to saulesbrilles pasargā viņas acis. Un neaizmirsīsim, ka saulesbrilles ir arī lielisks aksesuārs!

  • Melns, melns, melns

Desktop20Manuprāt, melnā ir Viktorijas mīļākā krāsa, jo to viņa izvēlas samērā bieži. Viens nu ir skaidrs – Viktorija ir ļoti slaida, līdz ar to viņa neizvēlas melno, lai izskatītos slaidāka. Īstais iemesls varētu būt melnās krāsas izsmalcinātība un elegance. Neaizmirsīsim, ka izvēloties melno nekad, nekad, nekad nevar nošaut greizi!

 

 

Madara

 

 

 

 

 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: