Giuseppe Zanotti : Bebe.

Vasaras sākumā tevi iepazīstināju ar Giuseppe Zanotti kurpju kolekciju, kurā dominēja tādi eksotiski dzīvnieki kā skorpions, krokodils un pitons. Nav noslēpums, ka šīs kurpes iepatikās ļoti daudzām sievietēm – ne tikai slavenībām, bet arī pavisam vienkāršām sievietēm, kas sev gribēja atļauties kaut ko neikdienišķu un modernu. Jāpiebilst, ka šo kurpju cena ir patiešām iespaidīga, tieši tādēļ šīs kolekcijas kurpēm ir radīti daudz pakaļdarinājumu, kas īstenībā nemaz tik ļoti neatšķiras no orģinālā modeļa. Un šodien es tev paradīšu vienu no šiem modeļiem – ar čūsku!

giuseppe-zanotti-e40254-nirvana-snake-ankle-cuff-high-heel-sandals-black-snakeskinNevar noliegt, ka šīs kurpes ir patiešām skaistas un tās savā īpašumā gribētu iegūt jebkura sieviete. Kurpes ir uz augsta papēža, tomēr skaistā zelta čūska, kas apvijas ap potīti tās vēl vairāk slaidinās, liks izskatīties garākām un vienkārši – jebkuru tavu apģērbu padarīs par miljons dolāriem vērtu. (kurpes no Giuseppa Zanotti)

sameena-gold-anklet-sandals_ImageDetail_1Šīš kurpes ir gandrīz vai identiskas iepriekšminētajām. Arī augsts papēdis, zelta čuska un pašpārliecinātība, ko tev piešķirs šīs elegantās un sievišķīgās kurpes. Lieliski saderēs ar tavu MMV – mazo melno vakarkleitu, kā arī klasiskiem zīmuļveida svārkiem un pat biksēm. (kurpes no Bebe)

 

 

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: