MTV: Video mūzikas balvu apbalvošanas ceremonija.

Pirms dažām dienām notika viens no svarīgākajiem notikumiem mūzikā. Nē, tā nebija Grammy mūzikas balvas apbalvošanas ceremonija, bet arī tik pat svarīgs pasākums – MTV Video mūzikas balvu apbalvošanas ceremonija, kur tika apbalvoti talantīgākie un labākie mūziķi visdažādākajās kategorijās. Un kā jau katru reizi – arī šoreiz – trīs mani mīļākie tērpi no šī pasākuma!

jennifer-lopez-2014-mtv-vmas-charbel-zoePēc manām domām vislabāk ģērbtā bija Dženifera Lopesa. 45 gadus vecā aktrise, dziedātāja un dvīņu mamma vienmēr spēj izskatīties lieliski un šis ir kārtējais pierādījums. Svarīgajam pasākumam Dženifera izvēlējās ļoti seksīgu un atklātu kleitu, kas lieliski izcēla viņas augumu. Arī kurpes un somiņu Dženifera izvēlējās sudraba tonī, tādā veidā ģērbjoties no matu galiņiem līdz papēžiem sudrabā!

jamie-chung-2014-mtv-vmas-versace Džeimija Čanga - VersaceMan ļoti iepatikās arī Džeimijas Čangas izvēle. Tā kā Džeimija ir maza augumu, smalka un tieviņa, tad viņai piestāv viss smalkais un elegantais, kā arī šī mini kleitiņa. Arī tumši sarkanais bordo tonis lieliski piestāv viņai. Džeimijai arī ir augums, kuru apskaust varētu daudzas sievietes un viņa nebaidās to parādīt. Jāuzsver, ka Čanga izvēlējās šobrīd tik ļoti aktuālās siksniņkurpes, kas atsegs tavu pedikīru.kelly-rowland-2014-mtv-vmas

Trešā, bet ne sliktākā – topošā māmiņa Kellija Roulenda. Tajā vakarā viņa deva priekšroku komfortam un romantikai. Maigi rozā krāsas kleita lieliski piestāv Kellijai un viņas vēderam. Kopumā Kellija ir radījusi ļoti romantisku koptēlu – gan ar kleitas krāsas palīdzību, gan matu sakārtojumu, kā arī ar rotu izvēli.

 

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: