Emmy balvu pasniegšanas ceremonija.

Šķiet, ka tikai vakar norisinājās viens no svarīgākajiem pasākumiem mūzikā – MTV Video mūzikas balvu apbalvošanas ceremonija, bet uz papēžiem min jau nākamis pasākums un tā ir Emmy balvu pasniegšanas ceremonija. Protams, ka arī šajā pasākumā pulcējās sabiedrības krējums – sākot no modelēm un beidzot ar aktieriem un pat dziedātājiem. Tika sadalītas balvas dažnedažādās nominācijās un, protams, ka bez uzmanības nepalika arī tā vakara labāk ģērbtie. Un šovakar, kā izņēmumu, esmu izvēlējusies sešus savus mīļākos tērpus. Teikšu godīgi – izvēlēties bija ļoti grūti.

rs_634x1024-140825171014-634.Camila-Alves-Emmy-Awards.ms.082514Brazīliešu skaistule Kamilla Alvesa visus šokēja izvēloties šo atklāto un sievišķīgo kleitu. Šī tendence atspoguļojās arī daudzās modes skatēs – caurspīdīgas kleitas ar rakstu. Kamilla tērpam lika galveno uzsvaru, tādeļ viņas ausis rotāja tikai nelieli auskari un rokās bija tikai somiņa. Arī matu sakārtojums lieliski piestāv tērpam – vienkārši un eleganti!

Halle-is-wearing-an-Elie-Saab-dusty-pink-full-length-silk-chiffon-gown-with-velvet-straps-at-bust-and-a-high-slit.-2014-emmy-awardsJā, Halle Berija pārsteidza mūs visus. Vēl pavisam nesen masu mediji viņai pārmeta to, ka viņa nav atgriezusies savā iepriekšējā formā pirms otrā bērna piedzimšanas, kas notika pagājušajā rudenī. Viņa nesteidzās un viņai tas izdevās – atkal viņa demonstrē to Halli Beriju, ko mēs jau iepriekš bijām iepazinuši. 48 gadus vecā aktrise demonstrē ne tikai satriecošo augumu un garās kājas, bet arī pašpārliecinātību un ticību sev.

rs_634x1024-140825170449-634.Julia-Roberts-Emmy-Awards.ms.082514Visnotaļ interesantu izvēli bija izdarījusi Džūlija Robertsa. Vienmēr smaidīgā aktrise izvēlējas mini kleitiņu ar garām rokām un atklātu dekoltē. Godīgi sakot, man ļoti patīk kleita. Tā ir ļoti grezna par to liecina gan tumši zilais tonis, gan arī pērlītes un izšuvumi. Jāsaka vēl, ka arī kurpes Džūlija ir pieskaņojusi kleitas tonim tādā veidā ģērbjoties no galvas līdz kājām eleganti pavedinošajā tumši zilajā mēnesnīcas tonī.

rs_634x1024-140825150952-634.Heidi-Klum-Emmy-Awards.jl.082514Atgriežamies pie kaut kā svaiga un sulīga, jo tieši šāda bija modeles Heidijas Klumas izvēle. Lielisks kleitas piegriezums, kas vēl vairāk izceļ Heidijas garo modeles augumu. Interesantie volāni roku daļā liek rokām izskatīties slaidākām un arī volāni lieliski sader kopā ar vieglajiem un viļņainajiem matiem. Varbūt vienīgais, ko es būtu izmainījusi būtu bijusi rokassprādzes un auskaru krāsa – prasījās kaut ko piesātinātāku, iespējams kādu dzeltenu toni.

rs_634x1024-140825145245-634.Sarah-Hyland-Emmy-Awards.jl.082514Sāra Heilande demonstrē šī pavasara un vasaras karstāko tendenci – īsi topi un svārki ar paaugstināto augšdaļu. Ja šo tendenci var lieliski atspoguļot ikdienā, tad Sārai tas nesagādā nekādas problēmas arī uz sarkanā paklāja. Man ļoti patīk tas, ka tops un svārki nav vienā tonī, jo tas tas būt par traku un par daudz. Bet strap balto un koraļļu toni ir lielisks balanss.

rs_634x1024-140825165442-634.Kerry-Washington-Emmy-Awards.2.jl.082514Man ļoti iepatikās arī Kerijas Vašingtones izvēle. Viņa izvēloties šo kleitu radīja ļoti mānīgu efektu – it kā viņai būtu gan īsā kleita, gan garā kleita. Kleitai ir ne tikai interesantas nokrāsas tonis – ne gluži piesātināts oranžais, ne gluži maigi oranžais, bet arī šuvju vietas ir interesanti un neierasti apstrādātas. Izvērtējot mazās, interesantās un acis pievelkošās nianses, šī kleita tiešām ir mākslasdarbs!

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: