LACMA Art + Film Gala 2014.

Sestdien – 1.novembrī norisinājās pasākums, kas pulcēja neskaitāmi daudz sabiedrībā pazīstamu cilvēku – LACMA Art + Film Gala 2014. Būtībā šī pasākuma mērķis ir godināt un atcerēties cilvēkus, kas sasnieguši daudz mākslas un filmas jomās. Manuprāt, šis ir labs veids kā ne tikai atcerēties izcilas personības, bet arī paskatīties uz to, kas gan šajā vakarā bija mugurā mūsu daudzu iecienītajām slavenībām.

The-2014-LACMA-Awards-salma-hayak-gucci-631x1000Kā par pārsteigumu, mana favorīte ir Selma Haijeka. Īstenībā es vēl nekad nebiju pieminējusi Selmu, jo nekad nebija bijis tāds tērps, kas mani pārsteigtu. Un šis ir tas gadījums – esmu ļoti pārsteigta. Kleitas siluets un piegriezums ļoti glaimo Selmas figūrai. Kā arī baltais un sudraba tonis lieliski saspēlējas, radot interesantu, unikālu un visnotaļ ļoti sievišķīgu koptēlu!

The-2014-LACMA-Awards-kate-hudson-690x1000Keita Hadsone šim pasākumam izvēlējās arī ļoti sievišķīgu, gara piegriezuma kleitu gandrīz miesas krāsā. Vienmēr saka, ka ir jābūt uzmanīgam izvēloties miesas krāsas apģērbu, jo tas var nenostrādāt – atklāt par daudz vai kā citādi bojāt koptēlu, bet šis gan, manuprāt, lieliski strādā! Kleitas tonis pat vēl vairāk izceļ Keitas ādu!

The-2014-LACMA-Awards-selena-gomez-gucci-666x1000Un pēdējā mana favorīte – Selēna Gomesa. Pēdējā laikā viņas tērpi ir kļuvuši ļoti,ļoti, ļoti sievišķīgi un atklāti. Neapšaubāmi, ka šis nav izņēmums. Dziļš dekoltē, kleita uz lencēm, gara piegriezuma un arī spīdumiem. Izskatās, ka Selēna sāk iekarot visu vīriešu sirdis!

 

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: