Adriana Lima: Versace x Riachuelo kolekcija.

Pēdējā laikā kaut kā visai bieži rakstu par fotosesijām, žurnālu vākiem un vienkārši – skaistām bildēm. Arī šodiena nav izņēmums, jo izvēlējos uzrakstīt par vienu skaistu fotosesiju, kas tapa par godu kolekcijai, ko darījis zīmols Versace sadarbībā ar zīmolu Riachuelo. Kolekcijā ļoti daudz dominē raksti – sākot no rūtiņu līdz pat leoparda. Neteiktu, ka man tāda veida raksti iet pie sirds, bet, manuprāt, ja runa iet par tādu pasaules slavenu zīmolu kā Versace, tad kādēļ gan neradīt kaut ko jaunu un vēl neredzētu!

snapshot-adriana-lima-by-mert-alas-and-marcus-piggott-for-versace-x-riachuelo-collection-campaign-6Modele, kas demonstrē šos visus tērpus ir brazīliete Adriana Lima. Viņa ir pasaulē zināma no modes šova Victoria’s Secret, kurā darbojas jau 10 gadus. Manuprāt, šajās bildēs viņa izskatās kā īsta modele, par to liecina ne tikai viņas tērpi un izskats, bet arī sejas vaibsi. Nav šaubu, ka Andrianai piemīt ne tikai modeles augums un izskats, bet viņa ir arī ļoti fotogēniska!

snapshot-adriana-lima-by-mert-alas-and-marcus-piggott-for-versace-x-riachuelo-collection-campaign-1snapshot-adriana-lima-by-mert-alas-and-marcus-piggott-for-versace-x-riachuelo-collection-campaign-2snapshot-adriana-lima-by-mert-alas-and-marcus-piggott-for-versace-x-riachuelo-collection-campaign-3snapshot-adriana-lima-by-mert-alas-and-marcus-piggott-for-versace-x-riachuelo-collection-campaign-4snapshot-adriana-lima-by-mert-alas-and-marcus-piggott-for-versace-x-riachuelo-collection-campaign-5

 

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: