AMA’s 2014: Mans top 3.

Pirms dažām dienām Amerikā norisinājās ikgadējā American Music Awards balvu pasniegšanas ceremonija. Kā jau katru gadu, arī šoreiz uz to ieradās daudz jaunu talantīgu mūziķu un mākslinieku. Pēc manām domām, viņi visi ir ļoti talantīgi, ja jau tikuši tik tālu, ka ir ielūgti apmeklēt šo ceremoniju. Un šodien, kā jau citas reizes, mans top trīs apģērbu komplektu no šī pasākuma. Tadadadammm, vai esi gatava?

fergie-halston-dress-versus-versace-sandals-2014-American-Music-Awards-Arrivals-vVUkfIZaQ_Gx-687x1000

Mana absolūtā favorīte – Fērgija! Viņa jau kādu laiciņu bija paņēmusi atpūtu no mūzikas industrijas un no mūzikas kopumā, bet nu viņa ir atgriezusies. Pēc dēla piedzimšanas viņa izskatās vēl satriecošāk un nevainojamāk! Viņa visus šokēja izskatoties tik iespaidīgi un seksīgi! Kleita neapšaubāmi izceļ Fērgijas sievišķību. Un viņas figūra – jā, tā ir apskaužama!

jennifer-lopez-2014-American-Music-Awards-Arrivals-kslR8Gl6zKNx-664x1000Tā vien izskatās, ka 45 gadu vecumā Dženifera Lopesa vispār nenoveco. Viņa izskatās daudz labāk nekā kura katra divesmirgadniece. Dženiferas augums ir patiešām apskaužams. Kleita, manuprāt, padara viņu vismaz par 15 gadiem jaunāku, tieši tāpat kā matu sakārtojums. Nevar noliegt – pasteļtoņi viņai piestāv!

rs_634x1024-141123161646-634.kendall-jenner-american-music-awards-2014Pēdējā gada laikā Kendala Dženere ir ieguvusi ļoti lielu popularitāti. Ne jau tādēļ, ka nākusi no slavenās ģimenes, bet tāpēc, ka izsitusies pati. Uz visiem pasākumiem Kendala ir izvēlējusies neaprakstāmi skaistus tērpus, arī šis nav izņēmums. Kendalai ir tik garas un slaidas kājas, ļoti simpātiski sejas vaibsti un lieliska personība. Manuprāt, tieši tas ir nepieciešams kārtīgai modelei!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: