Céline somas: Phantom, Trapeze un Box.

Šodien esmu izlēmusi tevi iepazīstināt ar pasaules slavenu zīmolu – Céline, kas ražo ne tikai augstākās kvalitātes apģērbu, bet arī aksesuārus, piemēram – somas. Ja man būtu jānosauc savs somu dizaineru top trīs, tad neapšaubāmi trijniekā iekļūtu tieši šī zīmola somas. Nav noslēpums, ka tieši tāpat kā kurpes, arī somiņu sievietei nekad nevar būt par daudz un jo īpaši skaistu, modernu un elegantu. Tieši tādu kā piedāvā zīmols Céline, tāpēc šodien iepazīstināšu tevi ar trim somu modeļiem, kuras iecienījusi ir ikviena sabiedrībā zināma sieviete!

Desktop64Zīmols Céline piedāvā neskaitāmi daudz somu – dažādos izmēros, krāsās un apdrukās, kā arī ar dažāda veida apdari. Manuprāt, šīs somas ir ļoti unikālas, es tādas neesmu redzējusi nevienam zīmolam. Neapšaubāmi tās ir kaut kas orģināls un, manuprāt, samaksātā nauda ir tā vērta. Céline somu cena variē no tūkstoš dolāriem līdz pat vairākiem desmtiem tūkstošu, tas neapšaubāmi ir atkarīgs no somas lieluma un apdares. Ja izvēlēsies somu ar krokodilādas, tad rēķinies šķirties no pāris desmitiem tūkstošu dolāru. Protams, ja tu nevari atļauties tik dārgu somu, tad izvēlies kādu no parastajām somām, kurām cena nebūs tik liela.

  • Phantom

Desktop37Phantom modelis ir lieliski piemērots sievietēm, kuras ikdienā ir ļoti aizņemtas un kurām ir nepieciešama lielā rokassoma, lai saliktu visu sev nepieciešamo. Šai somai ir ļoti interesants dizains, kas ļauj tajā ielikt vēl vairāk mantu, padarot to ietilpīgāku. Kā redzi – šī soma ir pieejama visās krāsās – sākot no klasiskām līdz par košākām.

  • Trapeze

Desktop38Ja vēlies kaut ko modernāku un mūsdienīgāku, tad izvēlies šo somu. Tai ir viens no interesantākajiem modeļiem, kādu jebkad es esmu redzējusi – grāmata atgādina trapeci. Arī šī soma ir pieejama neskaitāmos rakstos un krāsās. Tev atliek izvēlēties tikai sev tīkamāko.

  • Box

Desktop36Pēdējā, vismazākā somiņa. Lieliski komplektējās ar visu gan ar ikdienišķu apģērbu, gan dodoties uz kādu pasākumu. Somiņas nosaukums patiešām attaisno sevi – tā tiešām izskatās kā maza kastīte, kas arī ir pieejama visvisādās krāsās!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: