Victoria’s Secret: SWIM 2015.

Laikam jau esi pamanījusi, ka esmu kā apsēsta ar Victoria’s Secret. Man ne tikai patīk Victoria’s Secret modes šovi, bet arī preces un produkti – gan apģērbs, gan arī skaistumkopšanas produkti. Victoria’s Secret modes šovs parasti norisinās gada nogalē – decembrī, bet Victoria’s Secret piedāvā kaut ko pavisam jaunu un vēl nebijušu. Kā pašas modeles saka, tas ir nedaudz īpašāk par pašu modes šovu, proti, ielūkošanās peldkostīmu fotosesijās, kas tiek filmētas ļoti eksotiskās un bezgalīgi skaistās vietās.

Desktop85Šie foto tev sniedz mazu ieskatu, kas tad galu galā ir sanācis no šīm fotosesijām. Atliek tikai piebilst, ka fotosesijās piedalījās ļoti daudz pasaules slavenu modeļu un Victoria’s Secret enģeļu – Lilija Aldridža, Adriana Lima, Alesandra Ambrosio, Beati Prinslū un vēl daudzas citas. Man ļoti patīk, ka bildes ir tik dažādas un meiteņu pozas arī, tas piešķir bildēm unikalitāti un kaut ko interesantu un neredzētu.

Ja gadījumā tu esi nokavējusi, tad rekur tev arī video! Video ir filmēts un visas fotosesijas notika Puertoriko salās. Manuprāt, ļoti labi izvēlēta vieta, kas izceļas ar savu eksotismu un skaisto dabu. Un vēl kas – liels pluss ir arī tam, ka fotosesijas ne tikai ataino bilžu uzņemšanas procesu, bet arī iepazīstina tuvāk ar bildēs redzamajām modelēm!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: