Apcepts greipfrūts kopā ar medu un banāniem.

Piedod, piedod un vēlreiz – piedod! Nepavisam neesmu bijusi aktīva šeit, bet neskatoties uz savu aizņemtību, centīšos vismaz nedaudz laika izbrīvēt šeit! Nu ko – var jau teikt, ka pavasaris ir klāt. Putniņi čivina, pumpuri lēnām jau plaukst un saulīte spīd. Šodien gribu tev pastāstīt par vienu interesantu un vēl nedzirdētu recepti, kas pavisam noteikti neliks tavām garšas kārpiņām vilties, jo tas ir neviens cits kā super auglis – greipfrūts!

tumblr_nksrvaaghA1ro9rq7o1_1280Kad ieraudzīju šo skaisto attēlu, uzreiz sapratu, ka šis ir kaut kas jauns un unikāls. Pirmāmkārtām, galvenais produkts šeit ir greipfrūts, kas tiek uzskatīts par vienu no visveselīgākajiem produktiem pasaulē, arī medus ir ne tikai salds, bet arī uzturvielām bagāts un, protams, arī banāni. Es pati vēl nekad nebiju dzirdējusi par tādu garšu kombināciju, bet cik es par to pārliecinos, tā ir lieliska. Varbūt ir vērts pamēģināt?

Lai pagatavotu apceptu greipfrūtu ar medu un banāniem tev vajadzēs:

  • greipfrūtus
  • medu
  • banānus
  • kanēli

Pagatavošana:

Sagriez greipfrūtus apmēram vienāda biezuma šķēlēs. Tad liec tos uz pannas un cep uz lēnas uguns, līdz tie ir ieguvuši zeltainu brūnu nokrāsu un brūnu maliņu. Pa to laiku sagriez banānus ripiņās. Ņem greipfrūtus nost no pannas, kārto virsū banānu ripiņas un medu. Pārkaisi ar kanēli. (Es speciāli nekur nepierakstīju daudzumus un cik ko vajag, jo šī ir viena no tām receptēm, kur tu pati vari eksperimentēt ar interesantām un jaunām garšu kombinācijām).

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: