MTV Movie Awards 2015: balvu pasniegšanas ceremonija.

Jauna diena un jauns pasākums! Ja jau Grammy balvu pasniegšana ir aiz muguras un Oskara balvu pasniegšana arī, tad atlicis ielūkoties arī citos pasākumos, kas ir ne mazums svarīgi sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem. Tātad šo svētdien norisinājās MTV Movie Awards, kur balvas tika pasniegtas par lielisku aktierspēli gan filmās, gan arī seriālos. Un kā jau katru reizi, arī šoreiz esmu izvēlējusies savu top trīs. Tiesa gan, ka mana izvēle ir ļoti interesanta, jo visi šie trīs koptēli ir ļoti individuāli un atšķirīgi.

rs_634x1024-150412162611-634.Jennifer-Lopez-MTV-Movie-Awards.MS.041215Vakara vislabāk ģērbtā slavenība pavisam noteikti bija Dženifera Lopesa un to nesaku tikai es – daudzi to apgalvo un pamatoti! Šī interesantā kleita, kas ir šūta kā žakete izceļ Dženiferas figūru. Un siksniņkurpes padara Dženiferas kājas tik garas kā vēl nekad. Un paskatoties uz Dženiferu vien var redzēt, cik pašpārliecināta sieviete viņa ir. Meitenes – jums ir kur tiekties!

rs_634x1024-150412164502-634-scarlett-johansson-mtv-move.ls.41215Nekad nebūtu domājusi, ka nosaukšu Skārletu Johansoni savā top trīs. Bet, jā, man patīk! Vismaz kaut kas savādāks un oriģinālāks – kombinzons, kas šajā sezonā solās būt liela tendence. Un, manuprāt, šāda veida pasākumam ļoti atbilstošs – klasiska piegriezuma, sievišķīgs un elegants. Un kā jums patīk Skārletas frizūra? Dažkārt taču vajadzīgas pārmaiņas, vai ne?

rs_634x1024-150412155042-634-bella-thorne-mtv-move.ls.41215Savu top trīs noslēgšu ar Bellu Tornu. Arī šī ir pirmā reize, kad viņu pieminu, bet man patīk koptēls, tādēļ tā. Un, iespējams, ka agrāk par šo aktrisi nebūsi dzirdējusi, tādēļ arī šī ir iespēja man tevi ar viņu iepazīstināt. Kleita, manuprāt, ļoti pavasarīga, rotaļīga un koķeta, kurpes tieši tāpat – tieši kā radīts koptēls, lai apmeklētu šāda veida pasākumu!

Madara

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Up ↑

%d bloggers like this: